BLOK ALMA

Bavitor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir bloğa sağ tıklayarak elimize item gelmesini nasıl sağlarız bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Bloğa tıklanıldığını doğrudan anlayan bir komut yok ama bloğa tıklanılınca alınıyormuş gibi gözakmesini sağlayan bir sistem mümkün hatta bir video hatırlıyorum işine yarayabilecek. İlgilenirsen linkini bulup atayım.

Bavitor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bloğa tıklanıldığını doğrudan anlayan bir komut yok ama bloğa tıklanılınca alınıyormuş gibi gözakmesini sağlayan bir sistem mümkün hatta bir video hatırlıyorum işine yarayabilecek. İlgilenirsen linkini bulup atayım.
oda olur bulup atarsan çok sevinirim

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oda olur bulup atarsan çok sevinirim

Yapılması basit zaten. Bloğun görünen kısmında fazlalık olacak şekilde görünmez olan ve ticaret menüsüne sahip olmayan bir köylü yaratırsan, sonrada o köylüye sağ tıkladığını test ettirirsen her şey bitiyor. Ama anlattığım sistemin birçok kötü yanı var. Örnek vermek gerekirse şöyle vereyim: 2 farklı bloğun içine de köylü koyuyorsun atıyorum biri taş biri demir bloğu ama hangisine sağ tıklarsan tıkla yine belirtiğin işlemler aynı olacak yani her bloğa özel sağ tıklama şeysi yapamassın. Ama yapılabilinirmi evet yapılabilinir. birçok yol geliyor aklıma ama çok zor yöntemler. Umarım anlatabilmişimdir.