Bedava Minecraft Server Açmak ( 7/24 )

Serfur00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardesim bu verdegimiz adresemi gelecek 15 yasindayim bn sanurim olmaz bu is

onur6262

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aynen verdiğin adrese gelicek konuyu dikkatli okursan yaziyor her şey isim olarak babanin annenin yada reşit birinin adını ver posta gelince onlar alsın bozdursunlar.

onur6262

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bilmiyorum benim internetim sınırsız oldugu için hiç araştırmadım

BLADE__

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
biraz arstirma yaptım siteden daha önce para alan yok bosuna ugrasmayın derim

onur6262

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben aldim arkadaşım sence ben mi daha kapsamlı bi araştırma yapmışım sen mi ? iyi araştırırsan görürsün ne kadar çok üyesi oldugunu ve ne kadar çok kişinin para aldığını

yasareren

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
günlük 19-20 saat pc başındayım pazartesi başlıcam inşallah bi arıza çıkmaz teşşekkürler.

snakepit00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben aldim arkadaşım sence ben mi daha kapsamlı bi araştırma yapmışım sen mi ? iyi araştırırsan görürsün ne kadar çok üyesi oldugunu ve ne kadar çok kişinin para aldığını

Madem aldın şu çek yaprağının bir resmini koysaydın da tam olsaydı :D Burdan 3-5 dolar gelicekte onunla server kurucaksın da oldu , sırf kendine alt üye yapmak için millete yalan söyleme bari. Saçma salak survey sitelerinin reklamlarını açtığı için kimse kimseye para vermez.

snakepit00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Madem aldın şu çek yaprağının bir resmini koysaydın da tam olsaydı :D Burdan 3-5 dolar gelicekte onunla server kurucaksın da oldu , sırf kendine alt üye yapmak için millete yalan söyleme bari. Saçma salak survey sitelerinin reklamlarını açtığı için kimse kimseye para vermez.

onur6262

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım ben konuda isterseniz burdan üye olun dedim istersenizde normal sitesinden hem işe yaramasa neden kendime alt üye çekeyim?

gabasaba12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Üye çekiyorsun çünkü fiesta referin olmadıgında aşırı az puan veriyor.Ve scam.