Bana Göre Maden Blokları ve madene girme

Darksdark

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben pek bilmem ama bana göre olan şeyi size açıklamak istedim...
Herkesin bildiği gibi ilk oyuna odun ile başlanır sonra taşa geçilir.
Size anlatmak istediğim nelerden item ve zırh yapacağınızdır ve madene nasıl çıkabilceğinizi anlatmaktır
ilk olarak.

İron:Iron_ore.png iron daha çok ekipmanlarda işe yarar(balta, kazma, kürek, kılıç) bence goldan bile daha iyilerdir çünkü: goldun kırılması daha az zaman alır ve iron daha dayanıklıdır

Gold:Gold_(Ore).png gold ore bence daha fazla zırh ağırlıklı kulanılması lazımdır çünkü ekipman olarak çabuk kırıla bilir...

Diamond:diamond_ore.png bunları bulmak için tecrübe ve şansa ihtiyaç vardır hem zırh hemde ekipmanda çok işe yararlar ekipman çok zor kırılır ve zırh daha dayanıklıdır...

madene girerken mutlaka ama mutlaka bir çıkış yolu yapın kendinize ve yanınızda illa torch bulunsun sayısını söyleyemem o sizin torch harcama sayınıza bağlı :) eğer peaceful da oynuyorsanız yanınıza kılıç almak zorunda diyilsinsin ama peaceful diğilde easy veya normalde oynuyorsanız mutlaka kılıç alın karşınıza mob çıkma oranı yüksektir eğer diamond avına inicekseniz yanınıza çok fazla iron mining stick almanızı öneririm. çünkü diamond avı sizi çok bunalta bilir....

Eğer ki bir hata yapmışsam affola

Hayırlı miningler :)