balkabağı

unknown name

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bu balkabağı ne işe yarar nasıl lambası yapılır nasıl takılır bana balkabağı hakkında bilgi verebilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim:)

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
ben cevap veriyim envanteri açarsin alta meşale üste balkabaği kolarsin al sana balkabaği lambasi yada balkabağini kask yerinede giyebilirsin
balkabağindan tohum elde edip karpuz gibi yetiştirebilirsin
birde balkabağiyla sana yardim eden 2 mob yapabilirsin kardan adam için 2 karblogu üst üste koy en tepesinede balkabaği koy yanliz kardan adam yağmurda erir XD yada demir golem yaparsin bunun içinde 4tane demir blogu lazim 1tanede balkabaği

unknown name

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
teşekkür ederim kardeş:) ama kask yaparsam ne işe yarıyor?

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
emin değilim ama sanirim zombiler seni taniyamiyo saldirmiyolar galiba

BumOne

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yok zombi falan değil balkabağını kafanıza taktığınızda enderman ler siz den korkuyor ben denedim yaklaşık 15 20 blok yaklaşamıyorlar zombileri hiç denemedim:D

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Bal kabağını kafalık olarak kullandığınızda normalde ışınlanan ve öldürülmesi imkansız olan " Enderman " ları öldürebilirsiniz. Bal kabağını kafanıza taktığınızda ya sizden korkup kaçacaktır, yada kaçmazsa ona yaklaşıp zombie öldürür gibi öldürebilirsiniz.

Onun dışında bal kabağı lambası hem dekoratif olarak hemde normal meşaleye göre daha fazla ışık saçtığı için tercih edilir. Çalışma masasını açıp alta normal meşale üzerine bal kabağı koyarsan " balkabağı lambası " elde edersin.

Arkadaşların dediği gibi golem yapımında da kullanabilirsin. Rehberleri ve paylaşımları incelersen daha çok bilgiye ulaşabilirsin. Kolay gelsin

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Bal kabağını kafalık olarak kullandığınızda normalde ışınlanan ve öldürülmesi imkansız olan " Enderman " ları öldürebilirsiniz. Bal kabağını kafanıza taktığınızda ya sizden korkup kaçacaktır, yada kaçmazsa ona yaklaşıp zombie öldürür gibi öldürebilirsiniz.

Onun dışında bal kabağı lambası hem dekoratif olarak hemde normal meşaleye göre daha fazla ışık saçtığı için tercih edilir. Çalışma masasını açıp alta normal meşale üzerine bal kabağı koyarsan " balkabağı lambası " elde edersin.

Arkadaşların dediği gibi golem yapımında da kullanabilirsin. Rehberleri ve paylaşımları incelersen daha çok bilgiye ulaşabilirsin. Kolay gelsin
ek olarak pumpkin pie yani balkabagi yemegi ile kardan adamda yapilabilir balkabagindan

buğrasimsek

Marangoz
En iyi cevaplar
0
doğal olarak endermen lere bakınca bize saldırıyorlar ama balkabağı takınca baksanız bile hiçbir şey olmuyor:)