Anlamiyorum...

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba degerli forum uyeleri 2 hafta once sunucumuz acildi hicbir Faction sunucuya benzemiyordu ekstra birsuru ozellikler vardi
Max 20 Olduk kendimize ozgun konu duzenimiz vs. Vardi herkesden kotu yorumlar aldik lapis eklemeyelim dedik Nerde anti Lapisciler ? Gelmediniz ? Neyse dedik lapis ekleyelim dedik ekledik bazi arkadaslar ilk basta bug bulmus onlari one attilar o buglari basariz sunucu olduk.. Bazi arkadaslar resmen sistemleri kopyalamaya calistilar biz kendimiz yazmistik adamlar plugin adini sormaya basladilar konular ile bu plugin nedir diye ardindan skript ile yaptirmaya calistilar ve o OZENTI lerin oyunculari bizden daha fazla eskiden hatirliyorum @FurkanYLMZ Da ayni olayi yasadi kendi sunucusunun oyunculari kendi paketini kullanan ozentilerden azdi gercek anlamiyorum...
Anlayanlar banada anlatabilirmi ?

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis taraftarı veya lapis sevmeyen diye bir şey kalmadı artık çünkü her iki tarafta oyunu bıraktı desek yeridir bundan sonra sizin(yani sunucu sahiplerinin) hitap ediceğiniz kısım çoğunlukla 15- yaş altı çocuklar sanırsam :ci:

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girip sunucuna baktım diğer factionlardan bir farkı yoktu bence. Türk "fekşınları" sıktı heryerde aynı şey lapis kaz set yap. Farkın olsunki sunucu tutulsun sunucu tutulması içinde sabır gerekiyor. Bunları bilmeyen biri zaten sunucu açsada bir işe yaramaz.
Sunucuyu tamamen gezmediginize eminim

Sezdolonoid400

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her ne kadar güzel sistemli sunucusu olursa olsun lapis yoksa bu devirde tutmaz.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tek sorun bu kadar çabuk pes etmendi :C bide şifrenin Yasir123 olması

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yasir123 değil 1234 dü değiştirdim :Dasf. artık hackerları zorluyorum artık 12345 bulana helal olsun
(şaka 12345 değil ama eskiden 1234 dü )
cidden çok kolay pes ettiniz ve reklam çok iyi yapmadınız. bir hafta içinde 50 kişi olmayı kimse bekleyemez (aslında olanlar varda youtube kanalları reklam vs vs ). Server ben ne kadar pek beğenmesemde kendinize özgü ve güzeldi. Arada sırada gelip oynuyodum. Ama lapis eklediğiniz anda diğer sunuculardan bir farkı kalmadı ve yaptığınız yenilikler bi işe yaramadı. Tavsiyem sunucuyu tekrar lapissiz yapıp, şu kaka pl sini de silip :D, düzgün kendi istediğiniz bi sunucu açın. Sunucuyu oyuncu gelsin diye değil zevk için açın. Zaten geliceklerdir. Sadece sabır. bide reklam .-.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
cidden çok kolay pes ettiniz ve reklam çok iyi yapmadınız. bir hafta içinde 50 kişi olmayı kimse bekleyemez (aslında olanlar varda youtube kanalları reklam vs vs ). Server ben ne kadar pek beğenmesemde kendinize özgü ve güzeldi. Arada sırada gelip oynuyodum. Ama lapis eklediğiniz anda diğer sunuculardan bir farkı kalmadı ve yaptığınız yenilikler bi işe yaramadı. Tavsiyem sunucuyu tekrar lapissiz yapıp, şu kaka pl sini de silip :D, düzgün kendi istediğiniz bi sunucu açın. Sunucuyu oyuncu gelsin diye değil zevk için açın. Zaten geliceklerdir. Sadece sabır. bide reklam .-.
zaten bugun youtubede video çekilecek şuanda kapalı değil sunucu yanlış anladınız sadece gereksiz lag yapan pluginleri temizledik daha pes etmedik hub a gidiyorz oyuncu olmasada sadece oyuncu sorununu anlamıyorum..

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
zaten bugun youtubede video çekilecek şuanda kapalı değil sunucu yanlış anladınız sadece gereksiz lag yapan pluginleri temizledik daha pes etmedik hub a gidiyorz oyuncu olmasada sadece oyuncu sorununu anlamıyorum..
huba gitmek için daha beklemelisin sana bir tavsiye

gereksiz31

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen ilk baş bi factionu geliştir hemen hub yapma şimdilik faction için çalış

Yok sadece pluginlerini yazıyoruz yurt dışındaki minigame tarzı şeyleri Türkiyeye getireceğiz ilk 3-4 bölüm sonra büyüyecek

olabilir sitenizin linkini özelden atabilirmisniz ?
Burdan da atabilirim buyrun link minecrafthangari.tk Bu yönlendirme sayfasıdır

Yok sadece pluginlerini yazıyoruz yurt dışındaki minigame tarzı şeyleri Türkiyeye getireceğiz ilk 3-4 bölüm sonra büyüyecek

olabilir sitenizin linkini özelden atabilirmisniz ?
Burdan da atabilirim buyrun link minecrafthangari.tk Bu yönlendirme sayfasıdır

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapisi mantıksız buluyoruz diye her lapissiz sunucuya "OHA MÜKKEMMEL HEMEN GİRMEMİZ LAZIM" diye tepki vermemiz mi gerekiyor ? Sunucunuz güzelse iyi tanıtmışsanız zaten oyuncu toplar.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
api taktik verimi api aac kaldır api herkeze hile serbest de kit benhekirim yazınca p100 set verisn
hadi espriyi geçelim
ilk sunucumu axitr'de açmıştım 1 haftada en fazla 10 online almıştı :C
ama yine vip satmıştım o zamanlar daha kazıkdı şimdiden 100 tl idi vip adamlar 10 TL'likten almıştı ama
ertesi hafta dolandırıldım (axitr klasik)
nitrado geçtikten sonra +15 diye gide gide 1,5 senede anca 25 online'ye ulaşabildim :D
takıl kafana göre gelmezlersede kapat sw'yi kaliteyi kaçırıyolarsa onların sorunu