[15.07.2016] CioNarutoRPG %100 RPG - 3D Jutsular - Hikaye Modlu Görevler - Klanlar - Köyler

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Uzun Zamandır Serverimiz Kapalıydı Çok Fazla İstek Yüzünden Serveri En Baştan Açalım Dedik Ama Tabi Bu Sefer Hep Aynı Jutsu Özellikleri Hep Aynı Sistem İşleyişi Aynı Yapmayalım Dedik. Bu Yüzden Jutsuları 3D Tasarlamaya Başladık Ve En Baştan Karşınıza Efsane Bir Şekilde Dönüş Yapmaya Karar Aldık. Serverimiz Bu Ayın Sonunda Tekrar Sizlerle 3D Jutsu Tanıtım Videosu;

Son düzenleme:

asger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rol ortamı iyi öneriyorum serverı

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası görünce şaşırdım. Çok başarılı gözüküyor.Sizden ricam pes edip sunucuyu kapamayın. Ve bide whitelist e eklerseniz yakından incelemek isterim :) nickim:astroblak

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açıkçası görünce şaşırdım. Çok başarılı gözüküyor.Sizden ricam pes edip sunucuyu kapamayın. Ve bide whitelist e eklerseniz yakından incelemek isterim :) nickim:astroblak
Lütfen servere başvuru yapın yoksa alınmazsınız Servere nasıl başvuru yapılır anlatıldı okursanız sevinirim yorumunuz için teşekkürler

Bell_Cranel

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bence çok güzel bir server şu an bu serverda oynuyorum tavsiye ederim :D

YusufSHN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence Gelin Ve Oynayın Çok İyi Olum CHUUNİN ExMine_Gamer

frachlitzitachi

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Rol ortamı Gayet iyi öneririm serverı Kesinlikle gelin diyeceğiöm serverlardan

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builderler:
Hewi_,TheWolvesTR

adam bir şey yapmadı ki neyin builderi bu insan da ben onu merak ediyorum şu an :D

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Builderler:
Hewi_,TheWolvesTR

adam bir şey yapmadı ki neyin builderi bu insan da ben onu merak ediyorum şu an :D
Nasıl bi şey yapmadılar mapın her şeyi bize ait Worldu bile biz düzenledik ? Hatta yapım aşamalarıda var

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl bi şey yapmadılar mapın her şeyi bize ait Worldu bile biz düzenledik ? Hatta yapım aşamalarıda var

Size ait :D
http://www.planetminecraft.com/project/-download-naruto-world---konoha-village-hidden-in-the-leafs-/

worldü düzenlemek ile yapmak arasında fark vardır :D bunu da demeden edemeyeceğim

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
http://www.planetminecraft.com/project/-download-naruto-world---konoha-village-hidden-in-the-leafs-/

worldü düzenlemek ile yapmak arasında fark vardır :D bunu da demeden edemeyeceğim
yanlız bu map bizim mapımız değil fotoğraflara daha dikkatli bak istersen ?

buda mapı yaparken ki kanıtlarımız sence çalıntı mı ?

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu baltalamak için elinden geleni yapıyorsun bari adam akıllı bi kanıtın olsun adamda sahte kanıt var farklı mapı bizim mapımız gibi gösteriyor bide birbirlerine benzeseler keşke ikisi ap ayrı maplar Ayırt edemiyor sanırım iki mapı

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu baltalamak için elinden geleni yapıyorsun bari adam akıllı bi kanıtın olsun adamda sahte kanıt var farklı mapı bizim mapımız gibi gösteriyor bide birbirlerine benzeseler keşke ikisi ap ayrı maplar Ayırt edemiyor sanırım iki mapı
haklısın senin sunucunu baltalıyorum :)
Çünkü çok kıskanıyorum :)
Ap ayrı dediğiniz map ful aynı yapılar :) Ufak değişik mapler.
Adam da sahte kanıt var derken Pmc ' den olana sahte diyorsun.
Sizin LegendMaqic plugin ile yapıyorsunuz maqic plugini gibi affecter pluginler kullanırsınız biz kendimiz kodlarız.

+ Sadece editlenmiş bir map :) , Gelip bana burada değişik değişik konuşma yani :)

zBaturalp

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
haklısın senin sunucunu baltalıyorum :)
Çünkü çok kıskanıyorum :)
Ap ayrı dediğiniz map ful aynı yapılar :) Ufak değişik mapler.
Adam da sahte kanıt var derken Pmc ' den olana sahte diyorsun.
Sizin LegendMaqic plugin ile yapıyorsunuz maqic plugini gibi affecter pluginler kullanırsınız biz kendimiz kodlarız.

+ Sadece editlenmiş bir map :) , Gelip bana burada değişik değişik konuşma yani :)
Beğenmiyosan beğenme Herkezin Kendi zevki var İster oyna ister oynama Burda tek Kıskanan sensin senin dışında sorun yaratanda yok ? herkes Güzel oldugunu söylüyor ve servere başlayanda Bırakmıyor Seviyor açıkla şimdi bunu ?