1.3.2 en iyi modlar

kayrahan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
too many itemsi indirmeni taviye ederim güzel bi mod
sonra tekkit indir o da oyuna 38 mod ekliyo
ama linkleri bulamadım

123creeperkiller

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
too many items mod , mini map mod larını yükledim.tekkiti de pek daha doğrusu hiç sevmedim.mo creatues diye bir mod vardı yüklüyorum siyah ekran hatası veriyor . onun yüklemeyi çok istiyorum aslında .onu nasıl yükleyebilirim?

kayrahan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
valla dosya virüslü olabilir bende de too many items öyle hata verdi de bunu deniycem denemedm daha boş bi zamanda deniycem

kayrahan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ha eğer premiumsan technic diye bi mod var o da güzel ama premium değilsen çalışmıyo

123creeperkiller

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tekkit in doğrusu technic miş bu arada.
bi bakayım.
.....

baktım .gene pek sevmedim .
balchons weapons ve SDK guns mod u buldum onlar çok güzel .ve mo creatues modunun virüssüzünü bulursanız lütfen paylaşın arkadaşlar :)

123creeperkiller

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bir şey farkettim arkadaşlar en iyi modlar hep 1.2.5 de bu yüzden ben de jar ımı değiştirdim sizin de değiştirmenizi tavsiye ederim

kayrahan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hayır ya technic de var hatta youtube'a bak bulursun ben buldum ve indirdim

123creeperkiller

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya ama 1.2.5 hem texture pack bakımından hem de modlar bakımından bence daha iyi

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş, ilk önce modloader indir, sonra ise minecraft forge mod loaderı indir ( Son sürümünü ) onu kur ondan sonra Inw.Tweaks indir bu elindeki alet bitince eğer inventoryinde varsa direk eline veriyor, sonra Keepitemsmod var bu öldüğünde itemlerini tutar canlandığında itemlerin sende olur, Backpacks mod indir oda güzeldir sana ayrıca çanta yaparsın ve çanta eklersin Sağ clickle açarsın, Aether mod ve Battle towers mod indir aether modu biliyorsundur, Battle towers mod ise Çölde Kumtaşından Stoneden herhangi yerlere uygun kuleler vardır kat kat çıkarak spawner kesiyosun ve sandıktan ödülünü alıyorsun en sonda değişik boslar oluyor, 1.2.5 Tx. ve Mod açısından daha iyi diyenler Hadi gidin yatın siz.

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ayrıca kardeş 1.2.5 daha kötü modlara sahip onuda söyleyeyim sağlam mod arıyorsan minecraft alpha indir.

123creeperkiller

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dediklerinin hepsi çok güzel tşkrler.

bu arada too many item mod unun kapatma açma tuşu varmış .nedir o (handi tuştur)