Horror Map Adventure v4:Terk Edilmiş Hapishane -YENİ HARİTANIN İLK GÖRÜNTÜSÜ YAYINLANDI! +50K downl.

Dorrarpe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
DarqKnife,en kısa zamanda v5'i çıkart lütfen! Türk korku mapı senin mapların ve yetimhaneden başka map yok! Ama seninkiler daha iyi bence çünkü her seriye farklı bir hikaye ve oyunun orjinalliğini bozmadan korkutuyorsun. Helal olsun çok başarılı bir mapersin. :) sırf seni takip etmek için giriyorum foruma.Yeni versiyon yada map çıkarsa mesaj at lütfen :)

HuseynZiyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ELLERİNE SAĞLIK , AMA BNİ ASIL KORKUTAN O KAPILARIN AÇILIP KAPANMA SESLERİ İDİ :ASD:ASD:AS

mevlüt77

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cidden cok ıyı bır calısma kormam dıe oynadım amerika varya outlast gıbı :DDDD

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim hayatımda ilk defa kötü yorum yapıcam ama yapmak zorundayım. Gerçekten çok kötü olmuş yani seslerden başka hiçbir korkunç yanı yoktu bu haritan çok kötü olmuş lütfen geliştir.
Korkmamış olabilirsin ama bana bu kadar emek verilmiş korku mapları atar mısın -türkçe- Yetimhane dışında başka korku mapı var mı ve kim yapıyor ki. Beğenmiyorsan emeğe saygın olsun sadece.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beğenmedim değil :D Korku bakımından çok kötü.
Kardeşim yaşını sorgulama gibi bir sorunum yok ama map zaten korku üstüne sen beğendim ama korku bakımından ÇOK KÖTÜ diyorsun. Heralde bu yorumları parayla yazdırıyorlar sana

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
:D Kardeş sandalyeden düştüm. Yaw dur ben soruyorum yaş kaçtı. Bilelim de ona göre yorum yazalım yahu :D Hah bak ben ne beğendim ne de beğenmedim diyorum kısacası: Bu diğer haritalarından biraz daha kötü olmuş. Geliştirilmeli bir harita.
Görüşlere saygım var, ama bu map diğer versiyonların yanında en iyisi.

Translucent26

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler size birkaç tavsiye :
1-GECE OYNAMAYIN.
2-KENDİNİZİ HEP BİR ŞEY ÇIKACAK DİYE HAZIRLAYIN.
3-KULAKLIK TAKMAYIN.
4-BABANIZ YANINIZDA İSE OYNAMAYIN.(küfür ederseniz dayak yersiniz)
5-YAZACAK BİR ŞEY BULAMADIM. :)