[Medieval]Serverim için hazırladığım spawn.

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batihost'la ortak açılan serverimiz için hazırladığım spawnı size sunmak istedim.Servere gelip daha iyi inceleyebilirsiniz.Serverda adminim (Reav_).Birde eğer beğenirlerse Ronin Build Team'a Girmek isterim.

Girişte burda başlıyoruz.

Daha sonra ilerlediğimizde buraya geliyoruz.

İlerden sola dönüyoruz ve burası karşımıza çıkıyor.

Sağda ise Burası var.

Üstteki resimdeki sağ binanın içi.(Jail olarak kullanılıyor)

İlerlediğimizde karşımıza bu kale çıkıyor.(Kale yaptım başta çatısını yeşil kil block yapmıştım fakat sonra değiştirdim kararsızım.)

Kalenin arkası.

Kalenin içi.(Fazla uğraşamadım zamanım yoktu.)

Resimler bu kadar sonuçta server mapi olduğu için kalenin içini geniş bıraktım şu ana kadar tek adminliğim bu serverde oldu.Server olmasa bu kadar geliştiremezdim buildimi.Dahada tam gelişmiş değil eksiklerim var fazlasıyla.
İlerleyen zamanda kendimi geliştiririm.Bu arada Spawnın %95 i bana %5 i Serverin Kurucusuna ait diyebilirz [Bazı yerlerde yardım etti(Kalenin çatısında mesela zaman kaybetmemem için)].Beğenirseniz ilerde medieval ev,kule gibi yapıtlar yapıp indirme linkleriyle koyabilirim.(Bu arada sol taraftaki yel değirmeninin oraya örümcek ağlarını ve o çıkıntıyı ben eklemedim az önce fark ettim.)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Güzel ve Sade oLmuş

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. Bu arada sade olmasının sebebi başta Küp Sanatında konu açmayı düşünmüyordum bir kaç saat önce forumda dolaşırken aklıma geldi.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
RBT teama seni almazlar kesin sebebi:
1.Texture lu yapsaydın
2.Biraz daha uğraş
3.Bazı bloklar uygunsuz
4.Yetenek yoksa uğraşma(kaba gibi oldu özür dilerim kötü hissedersen)

WhoIsLance

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi güzelde son resimlerdeki Medieval olmuyor.

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zamanın da çok yaptık bu yapılardan :)
Medieval dekorasyon ve şekillendirme üzerinde çalışırsan, ufakta olsa build yeteneğin gelişecektir. Madnes64'ün Medieval yapılarını izlemeni öneririm.
http://www.youtube.com/user/Madnes64

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evler kötü ya Kale gerişi rezil gelistirmen gerek :( Bunlarla Ronine giremezsinde belki şansa alırlar :D

Droshe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek Beğenmedim. 1- Ayrıntı ve gerçek medieval atmosferi yok 2- Sade olmuş [fazlası] 3- Emek vermişsin ama. 4- 8. resimdeki şato olmamış.

972sercan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çalıntı yapmaktan vazgeç belki biryere gelebilirsin.

McFDGod

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Map PlanetMinecraft Var Map CAlinti .... Ve MAp Medieval Yarismasinda Finale KAlmis.

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Map PlanetMinecraft Var Map CAlinti .... Ve MAp Medieval Yarismasinda Finale KAlmis.
Planetminecaft linkini ver inanayım. -mc.batihost.com- Buyur admin olduğum server burası için yaptım ve benden başka kimse ellemedi.Nerenizden uyduruyosunuz anlayamıyorum.

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tesekkurler mesajin icin

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi