[AhmetMelihTR] Hilje 1.1 Türkçe Plugin Paketi @2014 | 1.7.2 Güncel |

Iboooov

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ProtocolLib plugini 1.7.2 için test edilmemiş arkadaslar lütfen bu plugini silin
Worldedit crackli serverlere uyumsuz :S serveriniz veya server oyuncu bilgileriniz hackerların veya serverinizi kapamaya calısanların işini kolaylaştırır.Serveriniz crackli değilse bu sorun ile karsılasmassınız.

Chestshop confing bir türlü yüklenmiyor

Authme yüklenmiyor

bu hatalar cözülmez ise paketi kullanamayabiliriz.serverinizde lag olabilir.

Sorunların cözülmesi dileğiyle AhmetMelihTR bi an önce yardımını bekliyorum.

Son düzenleme:

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
seviyorum bu ahmetmelihtrnin pluginlerini hosuma gidiyo @AhmetMelihTR Devaminida Bekleriz[DOUBLEPOST=1391714268,1391714001][/DOUBLEPOST]Group Manager Lütfen Gelistirilsin Örnek Yapılcak sey UstaRehber Dedigimi İnsallah Yaparsiniz Daha yardimci olursunuz Millete[DOUBLEPOST=1391714659][/DOUBLEPOST]1.oyuna Girince kayit olmak için kayitol sifre sifre diyo ama ./kayit sifre sifre oluyor
2. Citizens plugini o kadar önemli deil hata cikartiya

canokyay05

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ahmet Abi Hayatımda Gördüğüm En İyi Pluginci sin :) Final Plugin Paketinde Reklam İçin Vip Özelliklerini yazmışsın Bundada Yazarmısın haaaaa bide authme de /kayitol komutu çalışmıyo onun yerine /kayit çalışıyo :)

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahmet Abi Hayatımda Gördüğüm En İyi Pluginci sin :) Final Plugin Paketinde Reklam İçin Vip Özelliklerini yazmışsın Bundada Yazarmısın haaaaa bide authme de /kayitol komutu çalışmıyo onun yerine /kayit çalışıyo :)
Güncelleme Geldi

Son düzenleme:

Blue-Rose

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AhmetMelihTR yapabileceğinin en kötüsü dahada kötüsü
Abicim bunu sana ısrarla söylüyorlar
Hadi bir söyle essentials kullanıyorsun zaten bunun motd ve rules özellikleri varken neden saçma saçma SimpleWelcome eklentileri ekliyorsun
Hadi onu geç o kadar az plugin varken neden oyun pluginleri varda asıl ihtiyaç olan yok. küfür engelleme eklentileri lazım
At koruma eklentileri lazım
Portal eklentileri lazım
Ayarlanabilir tab renkleri neden yok
Adam gibi koruma eklentileri lazım
NERDEYSE TÜM PLUGİNLER ÇAĞ DIŞI hepsi mi eski sürüm olur

tamamen thelegend hırsına kendini mahvediyorsun...

canokyay05

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ohaa bende serverime koyim ozaman :D ama bana sağlam reklamcı lazım serverin map müthiş devasa bi map çok tutar bence daha whitelist de ip yazardım da reklam olmasın ip isteyenler özelden sorar :)

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
AhmetMelihTR yapabileceğinin en kötüsü dahada kötüsü
Abicim bunu sana ısrarla söylüyorlar
Hadi bir söyle essentials kullanıyorsun zaten bunun motd ve rules özellikleri varken neden saçma saçma SimpleWelcome eklentileri ekliyorsun
Hadi onu geç o kadar az plugin varken neden oyun pluginleri varda asıl ihtiyaç olan yok. küfür engelleme eklentileri lazım
At koruma eklentileri lazım
Portal eklentileri lazım
Ayarlanabilir tab renkleri neden yok
Adam gibi koruma eklentileri lazım
NERDEYSE TÜM PLUGİNLER ÇAĞ DIŞI hepsi mi eski sürüm olur
tamamen thelegend hırsına kendini mahvediyorsun...

@Blue-Rose motd,rules öne çıkması için kendi isteğimle koydum simplewelcome plugini
Küfür engelleme plugini eklemedim zaten gerek yok küfür etmek isteyen bir oyuncu aaa demez a|a|a diye küfür eder
ayrıca spam koruması vardır. at koruma plugini çok gerekli görmedim ben
portal plugini eklemedim onun yerine essentials in tabela ile işınlanması var.
tab renklendirme ise essentials ın içinde var bu özellik ayrıca çok kolay bir şekilde ayarlanabiliyor
groupmanager/worlds/world/groups.yml de istediğiniz gruba prefix: bölümünden ayarlama yapabilirsiniz o da: örneğin ben vip lerin tab rengini değiştirmek istiyorum prefix: '&cVIP &6' Viplerin tab rengi &6 oldu ayrıca ayrıntılı anlatımı konuda mevcut.
Koruma plugini olarak antijoinbot var genellikle bu botları engeller. dos ve botnet için ise sunucuların hostinglerden satın alması gerekir
Pluginlerin hepsi yeni versiyon'dur. Sadece authme isteğimle bir alt versiona indirilmiştir bu hiçbir sorun çıkarmaz.

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok çok çok güzel ama keşke her vip için ayrı kit olsa örneğin /kit elitevip /kit ultravip /kit megavip /kit vip gibi yapsan süper olacak

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ama gerek yok ben ayarladım Yeni Versiyonda gelecektir.
Fikir olsun demiştim ama neyse çünkü bitti az önce dosya.tc ye yüklemiştim[DOUBLEPOST=1391782889,1391781651][/DOUBLEPOST]
Fikir olsun demiştim ama neyse çünkü bitti az önce dosya.tc ye yüklemiştim
Ben yine de vereceğim ister kullanın ister kullanmayın fikir fikirdir.[DOUBLEPOST=1391783443][/DOUBLEPOST]Özel konuşmada linki attım virustotal da var[DOUBLEPOST=1391783516][/DOUBLEPOST]İndirir ve yorum yaparsanız çok sevinirim

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
herzamanki gibi güzel bir paket mob arenayı deniyeceğim eskisi arena aktif deyildir diyodu[DOUBLEPOST=1391784416,1391784153][/DOUBLEPOST]bide saklanmaç plugini varmış onu nasıl ayarlıycaz