(1.3.1)[ADV]Yaratılmış 2: Yaratana Fedakarlık

Swoosh

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bi şey sorcam ya.şu köylüleri nasıl koydun oraya

onur6262

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok içten tebrik ederim seni henüz mapı oynamadım birazdan oynayacağım ve bunun için gerçekten sabırsızlanıyorum yorumlarımı edit olarak atarım.Ayrıca mapi oynamış ama mapla ilgili hiçbir şey bilmiyorum gibi hissediyorum yani o derece muhteşem bi tanıtımdı helal olsun gerçekten inşallah mapta bu kadar güzeldir.

Edit: Mapi oynuyorum kule kısmındayım sphax texture pack'i ile oynuyorum çok muhteşem gözüküyor ayrıca kulenin üst katında bulunan resimler sphaxta bayrak olarak gözüktüğünden çok beğendim başarılarının devamını dilerim.

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok içten tebrik ederim seni henüz mapı oynamadım birazdan oynayacağım ve bunun için gerçekten sabırsızlanıyorum yorumlarımı edit olarak atarım.Ayrıca mapi oynamış ama mapla ilgili hiçbir şey bilmiyorum gibi hissediyorum yani o derece muhteşem bi tanıtımdı helal olsun gerçekten inşallah mapta bu kadar güzeldir.

Edit: Mapi oynuyorum kule kısmındayım sphax texture pack'i ile oynuyorum çok muhteşem gözüküyor ayrıca kulenin üst katında bulunan resimler sphaxta bayrak olarak gözüktüğünden çok beğendim başarılarının devamını dilerim.
O resimler zaten diğer packlarde bayrak olarak gösterilmesi için tasarlandı.6'dan fazla texture pack'te aynı sonucu aldım,Dokucraft'da dahil.Yorumlar için teşekkürler ancak Yaratılmış 3'te hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Yeni bir seriye başlayacağım için çabucak bitirme enerjisi var.Onun etkisi.

CreeperHunter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaş müthiş yapmışsın yanlız tacirin tuzak bolumunde lavin oldugu yerde kaldim orda nasil geçilecek yaw. 7 kezdünyayı yeniden yüklemek zorunda kaldım.

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaş müthiş yapmışsın yanlız tacirin tuzak bolumunde lavin oldugu yerde kaldim orda nasil geçilecek yaw. 7 kezdünyayı yeniden yüklemek zorunda kaldım.
Orada etrafa bakmalısın.Atlayacak bir taş var.Senin dikkatine kalmış.Ateş direnci iksiri içebilirsin böylece lava düşsen de gere çıkabilirsin.