Atatürk...

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buna İnanmak Çok zor yani imkansız gibi duruyor ama benm arkadaşımda aynılarını yaptığı için kesinlikle inanıyorum ve çok iyi sin diyorum.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Elle yapılacak bir şey resime 2 3 defa baktım eğer böyle bir resmi MCedit gibi programlarla yaparsan daha kaliteli duruyor, eliyle yapmış kesinlikle ama Atatürk'ün yüzü biraz kötü olmuş sakalı var gibi durmuş :p

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atatürk Resminde Sakal Gibi Gri Yünler Var Onlar Ne Alaka

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Pixel art yapılacaksa bunun gibi olmalı tebrikler :) Forumdaki diğer pixel arcı arkadaşlara da örnek olmuşsunuzdur umarım :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bak Güzel Kardeşim Eğer Sen yapsaydın Arkadaki beyazlık olmazlı sadece atatürkü yapardın yada yere yapardın yere yapmak daha kolay
2. olarak dosyayı paylaşmadan önce mcedit temp dosyasını silipte inandırıcı olmaya çalışıyorsan sadece bilmeyenler için başarılı olursun
3. ve son olarak böyle yaparak sadece kendini tatmin edersin
Anlatabiliyommu ?

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Bak Güzel Kardeşim Eğer Sen yapsaydın Arkadaki beyazlık olmazlı sadece atatürkü yapardın yada yere yapardın yere yapmak daha kolay
2. olarak dosyayı paylaşmadan önce mcedit temp dosyasını silipte inandırıcı olmaya çalışıyorsan sadece bilmeyenler için başarılı olursun
3. ve son olarak böyle yaparak sadece kendini tatmin edersin
Anlatabiliyommu ?
Olurdu adam resmi png uzantılı gibi gözüksün diye yapmamış ki? Ayriyetten zaten elle yapmasaydı Atatürk'ün sol tarafı da beyazlık olurdu.

umut_

En iyi cevaplar
0

umut_

En iyi cevaplar
0
Atatürk'ün ceketinin sağ tarafına bakarsan 3-4 blokluk beyaz şerit görürsün fakat sol tarafına bakarsan ( bize göre ) ceketten sonra beyaz şerit olmadığını görürsün.
Ondan Bahsetmiyorum Kafasının yanındaki beyaz blocklardan bahsediyorum
Ha oraya gelirsek orasıda bir başka mesele

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Ondan Bahsetmiyorum Kafasının yanındaki beyaz blocklardan bahsediyorum
Ha oraya gelirsek orasıda bir başka mesele
Kesin konuşmayayım ama bu pixel artı hangi resme bakarak yaptığını söylerse ( gösterirse ) arkadaş biz de mcedit ile deneyerek anlayabiliriz gibi.