>>TheLegend<< | Extra[v3.0] | Plugin Paketi | Kesinlikle Reklam-Sorun Yoktur! | 1.6.2 Link Eklendi

>>TheLegend<<Extra[v3.0]PluginPaketi_?

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok ben kullanmak için depola mıyorum her paketten en iyi pluginleri seçip kendimce karma bir paket yapıyorum config dosyalarını falan kurcalıyorum napmış ne etmiş diye ben de yapıcam da yakında paket şu an araştırmalardayım :sırıtmak: :sırıtmak:

Aynen Aynen.Bende oralardaki örneklere bakarak birşeyler yapmaya çalışıyorum.Bende acemi bir pluginer'ım.Plugin paketi yapıcam diyip diyip tembellik yapıyorum :D.Siz siz olun benim yaptığımı yapmayın :D[DOUBLEPOST=1372090983,1372090892][/DOUBLEPOST]
Pakette 64 Plugin Mevcut :)

Arşivciler İçin Gayet İyi :)

Bu Arada Farkettinizmi? Ben Ne Kadar Güzel Paket Çikarirsam.
Pluginerlar Bana Düşman Oluyor :s Örn. [fortress-cesurmini] vb.

Benim arşivde amacım 100 tane plugin paketi :D.100 Tane yapınca (1.5 den itibaren olucak tabi) versiyon kaçtan başlarsa başlasın direk minecraft türk'te paylaşıma açıcam :D

B

Brkelbk

Ziyaretçi

aynen :) ama sende az gaza gelmiyorsun onuda söyliyim kardeş :D önceki versiyonlar bunun yanında hava civa kalır sen acayip kafa koydun buna :) Tebrikler,Başarılarının Bir Ömür Boyu Devam Etmesini Dilerim (Sınıf Öğretmenim Gibi Konuştum :D)
Bir bakıp geliyorum. :şeytan:[DOUBLEPOST=1372060602,1372058095][/DOUBLEPOST]Geldim baktım 1 hata dışında bir sorun yok diye düşünüyorum videoda atıcam arkadaşlar içerisinde Jobs plugin ile alakalı bir bölüm var dediğim gibi yaparsan Jobsda ki ufak hata çözülür:

Ve ayrıca ben hata bulucu değilim ben insanlara daha iyisini yapabilmek için yardım ediyorum.
Bir söz vardır siz bilmezsiniz ama "Doğruya Gitmek İçin Yanlışı Bilmeniz Gerektir..."
Ve Kardeşim Bizim Neredeyse Her Mesajımızda :D Yada :) Var Da Sen Niye 1 Kez Olsun Gülümsiyemiyorsun/Sevinemiyorsun? :) (bak yine yaptım)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aynen Aynen.Bende oralardaki örneklere bakarak birşeyler yapmaya çalışıyorum.Bende acemi bir pluginer'ım.Plugin paketi yapıcam diyip diyip tembellik yapıyorum :sırıtmak:.Siz siz olun benim yaptığımı yapmayın :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1372090983,1372090892][/DOUBLEPOST]

Benim arşivde amacım 100 tane plugin paketi :sırıtmak:.100 Tane yapınca (1.5 den itibaren olucak tabi) versiyon kaçtan başlarsa başlasın direk minecraft türk'te paylaşıma açıcam :sırıtmak:

Sonra 16GB RAM'de bile lag yapıcak.
Pluginin çok olması değil gerekli olması önemli :)

fortress kim cesurmini kim ? isimlerini ilk defa duydum gerçi seninkini de ilk defa duydum ama boşver onların forumda pek sözü geçmez sen devam et :sırıtmak:

Ha bu fortress bırakıcam diye konu açan sonra konusu silinen adam mı ?
Durum güncellemesine de bir sürü bırakıcam yazmış kimse bırakma dememiş ha bırak da dememişler en azından :D

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonra 16GB RAM'de bile lag yapıcak.
Pluginin çok olması değil gerekli olması önemli :)
fortress kim cesurmini kim ? isimlerini ilk defa duydum gerçi seninkini de ilk defa duydum ama boşver onların forumda pek sözü geçmez sen devam et :sırıtmak:

100 tane plugin değil 100 plugin paketi yani seç beğen koy sw ye :D

enver485

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bıryerde görmüstüm mobarenada bir komut yazıp arena kendisinden olusuyor o komut bu plugindede varmı ( adını bilmiyorum )

enver485

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bıryerde görmüstüm mobarenada bir komut yazıp arena kendisinden olusuyor o komut bu plugindede varmı ( adını bilmiyorum )[DOUBLEPOST=1372098208,1372097989][/DOUBLEPOST]
Plugin Adı : MobArena Ve Evet kendiliğinden oluşturuyor.

peki onun komutu söylermisin

HolyCat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adamlar Kıskanıyorlar Bu Kadar Güzel Paket Yapmayin yaa :D[DOUBLEPOST=1372100100,1372099476][/DOUBLEPOST]4GB Ramlik Sunucumda Kasabilirmi ?

B

Brkelbk

Ziyaretçi
bıryerde görmüstüm mobarenada bir komut yazıp arena kendisinden olusuyor o komut bu plugindede varmı ( adını bilmiyorum )[DOUBLEPOST=1372098208,1372097989][/DOUBLEPOST]

peki onun komutu söylermisin
Adam Offline,ben komutunu bilmiyorum ama /ma help yazarak bütün komutları görebilirsin (mobarena ile ilgili komutlar)