Sadece Babİl // En Kapsamlı Hikayeli Türk Haritası

Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    298

baysal01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biradet bu haritayı senmi yaptın ? kelimeler cidden yetersiz kalır nekadar sürdü bu muhteşem gerçekten ya :D

xXxFSxXx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Emeğine sağlık, başarılarının devamını diliyorum...

xXxFSxXx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ölünce itemler gidiyor onu düzenlersen güzel bir çalışma, tünelde ki lavlar yüzünden oynamaktan vazgeçtim...

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evet lav yuzunden itemlerde lavın içinde yok oldu oyunu bırakma sebebimdir. ama oyun tasarımı ve hikayesi bakımından değerlendirecek olursak mükemmel olmuş kardeşim
Barışcıl modda oynayın. şahsen itemlere ihtiyaç olmaz. Oyun hikaye üzerine kurulmuş. birazda yetenek. itemler derdiniz olmasın.
Maksat oynayın, görün, öğrenin ve zevkini çıkarın.

xXxFSxXx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adventure map'ta emek dışı şeyler yapmak prensibim değildir, ama sen berbat etmişsin, istersen kodunu verebilirim itemler gitmemesi için...

xXxFSxXx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yorumlarım haklı yönde olduğu için yorumlarımı silme gereği duymuyorum emeğe saygımız var, emek dışı şeyler derken demişsin küçük kaçamaklar yapabilirsiniz derken ? Amaç dışı şeyler bunlar o deri seti sandığa koyduysan bence korumasını da bileceksin o kadar yol geliyoruz oynayanların hepsi farkettiysen o lavlı yerden sonra bırakıyor...

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yorumlarım haklı yönde olduğu için yorumlarımı silme gereği duymuyorum emeğe saygımız var, emek dışı şeyler derken demişsin küçük kaçamaklar yapabilirsiniz derken ? Amaç dışı şeyler bunlar o deri seti sandığa koyduysan bence korumasını da bileceksin o kadar yol geliyoruz oynayanların hepsi farkettiysen o lavlı yerden sonra bırakıyor...
bu sorunlar ilerleyen zamanlarda güncellenerek kalkacaktır azcık sabırlı olalım.
hikayenin verdiği mesajda pes etmemek zaten. pes eden devamını göremez. pes etmeyende oyunun tadını çıkarır.