Üstteki üyeyi nasıl öldürürsün?

Akuena07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
doğan fairy taildeki bütün ejderhalari saldin öeh :D kaç anime izledin bu arada
şu yeterli olur

D

Doğan Can

Ziyaretçi
ya adam hepsine ezik dio.teki çok kilolu,teki kız gibi, teki bilmen ne, tekini arkin anaokulunda çizmiş[evet doğru tanıyuom onu].

D

Doğan Can

Ziyaretçi
Bizde böyle hacı hiç yorum yapmayacaktın sen :D

Ha bide unutmadan üstümdeki üyeyi bengal kaplanının bulunduğu bir bölgede ağaca bağlarım ama tüm vücudunu bağlarım yani hiç kıpırdayamıcaksın bile tabi baş aşağı olarak bağlıcam :D Ayaklarının üstüne et parçaları koyarım ki hayvan önce ayaklarını kemirsin senin :D Bide adrenalin hapı veririm buda hemen acı yüzünden komaya girmemen için olucak kaplanın sana yarattığı acıyı her an hissedebilmen için :D
fena eziyet :D
bak şuna:
Ben önce 1 saat baş aşağı bağlar sonra tıraş makinesi ile tüm derini soyar, adrenbalin hapı yedirir, gözünün tekini kaşık ile çıkarır, kollarının tam eklem yerine kazık saplar, fare dolu kafese atar, kafesi bir balinaya yutturur ve balinayı yanardağa atarım.

ForeverLove

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
fena eziyet :D
bak şuna:
Ben önce 1 saat baş aşağı bağlar sonra tıraş makinesi ile tüm derini soyar, adrenbalin hapı yedirir, gözünün tekini kaşık ile çıkarır, kollarının tam eklem yerine kazık saplar, fare dolu kafese atar, kafesi bir balinaya yutturur ve balinayı yanardağa atarım.

Hayal gücün.. :D Diyecek bir şey bulamadım insan olalım biraz vicdanlı olalım ya :D

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Kafasını yavaş yavaş oyup beynini çıkartırım ondan sonra üztüne kızgın ya döküp beynini yedirtip 10000000 k,lometre boyunca yerde sürttürüm.