Herobrine Sizce Gerçek Mi? Bunu Öğrenmek Için Konuya!!!

lukkaa

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar herobrine mod var onu yüklerseniz herobrine önünüze çıkar.

Vetroit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sakin olun arkadaşlar bu ne telaş, altı üstü bir Sandbox oyunu. SandBox oyunundan korkulacak ne var?

Herobrine 1.6.1 (1.6.6 da olabilir) versiyonunda kaldırılan bir yaratıktı. Mağaraya iniyordunuz, arkanıza torch koymak için bir dönüyordunuz Herobrine! Çığlık sesi geliyordu ve oyuncu bilgisayarı kavrayıp duvara fırlatıyordu. Hiç beklenmeyen anda çıkıveriyordu. Fakat size saldırmıyordu.

Herobrine hk. daha sonradan çıkan hikayeler var. Bkz: "The Herobrine" serisi. Şahsen yazarı olduğum, mükemmel bir hikaye. 15 uzun bölümüyle final yapmış bir hikaye. The Dragon isimli diğer adıyla devam ediyor şu an.

mehmet3431134

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ölemi diorsun benm oynadgm sw de sırf benm icin adam herobirene modunu yükledi :D bende magraya inerken deliriorm sadece herobirene oldugu icin sw yi braktm yoksa brakmazdam pro 4 + 5stek dia 10 stek demir vardı brakmazdım

arashh

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim arkadaşlarım internet kafede multpilayer oynuyorlardı.cimende ateş vardı bide ağaçta tabela vardı tabelada da 'Eyes Eyes Eyes' yazıyordu.bende şüpheliyim

mühittin uyurgezer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim arkadaşlarım internet kafede multpilayer oynuyorlardı.cimende ateş vardı bide ağaçta tabela vardı tabelada da 'Eyes Eyes Eyes' yazıyordu.bende şüpheliyim
kardeş arkadaşın eğer texture pack kullanıyorsa ve patchlamamışsa çimenlerde ateş çıkar ve o eyes eyes eyes !!! yazısınıda arkadaşı yazmıştır çünkü multiplayer oynuyor :D

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herobrine diye bir şey yok. Ya hadi var diyelim. Neyinden korkuyorsunuz? Monitörden çıkıp sizi yiyecek mi? 2 yaşında çocuk musunuz siz?

CrazyTR2000

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler ben de olmadığına inandım.Herobrine varsa neden 1.6.6 da herobrine removed yazıyor?Neden herobrine mod var ki?Diğelim herobrine var arkadaşın dediği gibi monitörden çıkıp yiyecekmi he?

kf474

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen herobrine olmasa modunu nie yapsınlar sanki rahat olun hala korkuyosanız bi süre swlerde takılın ben öle yaptım ilk öğrendiğimde 3gün oyunu açmadım sonra multide takıldım korkum geçti singlea döndüm

malicalik13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi sakin ol gördüğünde oyunu molaya al anneni çağır bi terlik atsın ekrana dia zırha tek atar yaw :D
Bu hikayelei bi kesin ne bu herobrine

MrMestria

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herobrine 1.4.5 .1.4.6 da çok vard ben çok gördüm modsuz 1.4.6 da maradan çakmak sesleri portal sesleri geliodu bide merdivenden inip çıkma sesi geliodu ama 1.4.7 de su ana katar hiç farketmedim

SıR@daNß1Ri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben 1.4.7 oynuyor madencilik yaparken aşşağılara indiğimde garip garip sesler çıkıyor ne kadar aşşağı inersem o sesler okadar çok artıyordu

vede bu arada fark ettiyseniz herbrine gülümsüyor :D