Sunucular Skrill'e geçse?

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Paypal kullanarak sunuculardan özellik(vip veya kredi) satın alanlar, sunucular Skrill'e geçse Skrill kullanır mısınız?

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paypal kullanamıyoruz zaten başka şansımız varmış gibi durmuyor. (Legalliği şaibeli yurtdışı hesabı açmak dışında.)

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zorunlu olarak kullanacaklar. Skrill hesabı olmadan direkt kart ödemesi oluyormuki?

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle bir sıkıntıyla karşılaştım biraz bakınınca; Skrill çok geniş bir kullanım alanına sahip değil :( Kazandığınız parayı sadece Skrill kullanıcıları arasında ya da Skrill kullanan 3-5 kurumda harcayabiliyorsunuz. (steam TR Skrill kabul etmiyor olabilir. steam India kabul ediyor.) Nitrado ve Batıhost'da kısa zamanda ekler Skrill yöntemini (eğer yoksa)

Ben kazandığım parayı steam'de harcarım. Başka yerlerde kullanmak isteyen arkadaşlar sorun yaşayabilir.

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Skrill banka çekim ücretini düşürürse kullanılabilir.(3.5EUR)

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
skrill tam olarak TR desteği sunana kadar benim için çok gerekli bir şey değil kartımı onaylamaları için 10 TL çektiler daha yatmadı bile paypal da 2. gün yatmıştı kartma

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
skrill tam olarak TR desteği sunana kadar benim için çok gerekli bir şey değil kartımı onaylamaları için 10 TL çektiler daha yatmadı bile paypal da 2. gün yatmıştı kartma
API entegrasyon olayları falan da çok karışık gözüküyor. Paypal'ın yerini tutabilir mi bilemiyorum.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
API entegrasyon olayları falan da çok karışık gözüküyor. Paypal'ın yerini tutabilir mi bilemiyorum.
apisini incelemek lazım ama paypal yerini tutabilecek bir şey pek olmaz :)
oy toplayıp iş bankasına paypal gibi bir şey açtırtalım apisi paypal gibi olsun

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paymentwall kullanın daha kolay ama reşit olmanız zorunlu,entegrasyon sorunu yaşamazsını 150'ye yakın ödeme sunuyor.

Sen bu işi dernek falanmı sanıyorsun dostum :D

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
https://www.skrill.com/fileadmin/content/pdf/Skrill_Automated_Payments_Interface_Guide.pdf şunu bir incelemeni öneririm. Yanlış anlamadıysam post içerisinde kart numarasından isim soyada kadar herşeyi tutuyor. Güvenli olur mu bilemem.

Paymentwall kullanın daha kolay ama reşit olmanız zorunlu,entegrasyon sorunu yaşamazsını 150'ye yakın ödeme sunuyor.

Paymentwall için firma olmak gerekiyor mu?

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

reşitlik sorun değil benim için ama herkes değil o yüzden o yöntem sıkıntı
Bu arada ininalı ing kabul etti biz de geliştirip biz de konuşalım belki iş bankası abi bizi kabul eder...
Hiç mi yok ya iş bankasında yönetici fln tanıdığı olan

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
https://www.skrill.com/fileadmin/content/pdf/Skrill_Automated_Payments_Interface_Guide.pdf şunu bir incelemeni öneririm. Yanlış anlamadıysam post içerisinde kart numarasından isim soyada kadar herşeyi tutuyor. Güvenli olur mu bilemem.

Paymentwall için firma olmak gerekiyor mu?
Hayır ama biraz karışıktır başları uğraşmak gerekir,öğrendinmi çocuk oyuncağı gibi gelir.

reşitlik sorun değil benim için ama herkes değil o yüzden o yöntem sıkıntı
Bu arada ininalı ing kabul etti biz de geliştirip biz de konuşalım belki iş bankası abi bizi kabul eder...
Hiç mi yok ya iş bankasında yönetici fln tanıdığı olan
Enpara ne güne duruyor, sadece elden kartı teslim ediyorlar evine gelmeleri zorunlu tek sıkıntısı

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır ama biraz karışıktır başları uğraşmak gerekir,öğrendinmi çocuk oyuncağı gibi gelir.

Enpara ne güne duruyor, sadece elden kartı teslim ediyorlar evine gelmeleri zorunlu tek sıkıntısı
Bir ara en paraya kayıt olayım başvurayı lazım wm forumlarında ticarette çok lazım oluyo...