Travian Role Play | Whitelist YOK | Köy Savaşları | AÇIK

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Whitelist'siz bir RP.. Hmm merak ediyorum hadi bakalım. :)
Tanıtımda da yazdığı gibi survival&rp karışık. Daha çok eğlencesine açıyoruz öyle büyük hedeflerimiz yok. Maksat vakit geçsin biraz savaşalım edelim. Sağol.

Diğer arkadaşlara teşekkürler, arkadaşlarınızla sunucu konumuzu paylaşarak bize destek olabilirsiniz. SÜRÜM 1.8.8 OLACAKTIR!!

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
hocam ./me ./do komutları filam var dimi öyle saldırıcaz hiç rpg biriyle savaşmadım yani nası savaşcağımı biliyomda yanlış bir şey diyebilirim :D bi kere taşa atmıştım rol olarak o kadar

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Evet var /me do var

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz oyunda aktif olcaksanız tadından yenmez

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar 1.8.8 sunucu versiyonu Minecraft'dan pek anlamıyorum daha doğrusu bu versiyon olaylarından. Heyecanla beklediğiniz için teşekkürler.
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Arkadaşlar biz hiçbir şekilde "En iyi role play sunucusu biz olalım" gibi bir hedefle bu yola çıkmadık. SİZİN EĞLENCENİZ için bir sunucu hazırlamak istedik. Bu yüzden oyunda lütfen rol kuralları çerçevesinde basit düzey rol ile survival tarzı bir oyun sürelim. Maksadımız eğlenmek olsun. Desteklerinizi esirgemeyin, arkadaşlarınıza bizden bahsedin.. 18.00'da görüşmek üzere. Bir aksilk yok şuanlık. Sevgiler..

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
tüm işlerimi bitirdim ödev vb işde rol yapmaya hazırık :D

UcanHiyarSC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
whitelist eklerken önceden oyunda olanları direk mi ekleyeceksiniz yoksa testimsi bir şey yapacak mısınız

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
WHITELIST falan yok arkadaşlar girin dibine kadar eğlenin köy kurun bir şeyler yapın arkadaşlarınızla.
/ME VE /DO KOMUTLARI BUGÜN OLMAYACAKTIR SKRIPTTE ARIZA ÇIKTI...

IP: mc01.serveromat.net:18654