FeelSky / SkyBlock / FeelSky Parası / Yara Bandı / Eğlence / Adalet / Gel Gör /

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Servere girdim hiç beğenmedim resimdeki adalar şansa göre geliyormuş aldanmayın ama bana göre rezaletçe.2 kere restart yaptım sürekli odundu geliyor.

FeelTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şansa göre değil dostum FeelSky Kuruşu ve FeelSky Lirası Adında Bir Şey var. Onu biriktirip İkinci adanız olarak yukardakilerinden birini seçebiliyorsunuz. İşin ayrıntısı bilip bilmeden gelip konuyu baltalamayın iyi oyunlar , İyi forumlar.

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Şansa göre değil dostum FeelSky Kuruşu ve FeelSky Lirası Adında Bir Şey var. Onu biriktirip İkinci adanız olarak yukardakilerinden birini seçebiliyorsunuz. İşin ayrıntısı bilip bilmeden gelip konuyu baltalamayın iyi oyunlar , İyi forumlar.
Oyunculara 1 den fazla kez sordum kendim restart attım sürekli oduncu çıktı.Şimdi sunucunun berbat bir yanını söyledik diye hemen kızma baltalıyor diye benim amacım böle değl :(

FeelTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunculara 1 den fazla kez sordum kendim restart attım sürekli oduncu çıktı.Şimdi sunucunun berbat bir yanını söyledik diye hemen kızma baltalıyor diye benim amacım böle değl :(
Soruyu sorman gereken kişi oyuncular değil sunucuda yetkili kişilerdir yorumunuz için teşekkürler iyi oyunlar.

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali

FeelTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O kadar yetkili var ama malesefki hiç birini görmedim :(
Yetkili kişilerin de kendilerine göre bir yaşamları vardır. Not düşmek istiyorum yetkililerde insandır. Onlarında ailelerine ve kendine ayıracak vakti olmalıdır. Bizde sizi görmedik maksimum oyunda oynama süreniz 12 saattir.

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Yetkili kişilerin de kendilerine göre bir yaşamları vardır. Not düşmek istiyorum yetkililerde insandır. Onlarında ailelerine ve kendine ayıracak vakti olmalıdır. Bizde sizi görmedik maksimum oyunda oynama süreniz 12 saattir.
Ah yanlış anlaşılmalarrr.

Ben yetkililer online değil rezil ve insanmı değilmi demedim.Boş yere konuşmanız size ne kazandırıyor ?

FeelTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu kapatın lütfen. Konuyu inceleyen insanların gözünde iyi bir görünüm canlanmayacak. Konu baltalandı teşekkürler.

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
İşte bir ilk
Konuyu kapatın lütfen. Konuyu inceleyen insanların gözünde iyi bir görünüm canlanmayacak. Konu baltalandı teşekkürler.
mesajından sonra ''Güncel'' atan ilk türk !

FeelTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu sahibi ile görüşün sunucu sahibi değilim.

Konu Güncel ++

Konu Güncel

Güncel

güncel