< ZotacGaming > Rütbe - Boss - Enchant Market - Fly - OtoEvent - Ip > ZotacGaming.Mine CraftTR.Com

fbler700

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Svye hack shield (hile koruması) gelirse 10 kişi geliyoruz :=) tabi başkalarınıda getiririz.

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Svye hack shield (hile koruması) gelirse 10 kişi geliyoruz :=) tabi başkalarınıda getiririz.
Hile Koruma bulunmaktaydı serverde hile korumada bir sıkıntı çıktığı için silmek zorunda kaldık ama oyuncuların hile kullandığına dayir bir video veya ss gelirse gerekli islemi yapıyoruz zaten.
Yorum için tesekkürler :)[DOUBLEPOST=1437739757,1437726504][/DOUBLEPOST]
Tebrik ediorum güzel bir sunucu , bu arada ben metehan :)
Yorum için Tesekkür ederim

UberPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu ilgi çekiyor, fakat 1-2 resimle dahada güzel gözükebilir. Sadece WE'den ibaret buildleri yok fakat elbette WE olduğu anlaşılan yerler var.
Yinede sunucuya gerçekten emek verilmiş, saygıyı hakediyor.

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel[DOUBLEPOST=1438781199,1438768575][/DOUBLEPOST]
Konu ilgi çekiyor, fakat 1-2 resimle dahada güzel gözükebilir. Sadece WE'den ibaret buildleri yok fakat elbette WE olduğu anlaşılan yerler var.
Yinede sunucuya gerçekten emek verilmiş, saygıyı hakediyor.
Bizim Sunucumuz WE'se sende yap bir serverde fotosunu at görelim ama yinede yorum için tesekkür ederim :)

kayhan07

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz için web sitesi düşündünüzmü. Düşünüyorsanız skype "htkayhan".

Cleons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 - Sunucu reklamınızı kendiniz tasarlamalısınız.

Plymouth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu sıfırlanıyor :huh: Ne zaman biter ayrıca her şeyi kayıp mı edeceğiz

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Sıfırlandı + Vip Çekilisi olucaktır hepinizi bekleriz .

Plymouth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server sıfırlandıktan 18 saat sonra para da ardından sıfırlandı başkaları bug ile para kasarken siz emeğinizle kasarsınız sonuç mu ? Adaletli bir oyun için herkesin parası sıfırlanır... Yöneticiler ilgisiz skypedan ulaşılmıyor hiçbirine. Sell all ve sell hand çalışmıyor oto etkinlik hatalı etkinlik başladı denmesine rağmen kırılmıyor ayrıca arsa etkinlik gibi pvpnin kapalı olması gereken yerlerde pvp açık. Yöneticinin oyunculara mal mısın demesi de cabası siz bilirsiniz tabi ki

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server sıfırlandıktan 18 saat sonra para da ardından sıfırlandı başkaları bug ile para kasarken siz emeğinizle kasarsınız sonuç mu ? Adaletli bir oyun için herkesin parası sıfırlanır... Yöneticiler ilgisiz skypedan ulaşılmıyor hiçbirine. Sell all ve sell hand çalışmıyor oto etkinlik hatalı etkinlik başladı denmesine rağmen kırılmıyor ayrıca arsa etkinlik gibi pvpnin kapalı olması gereken yerlerde pvp açık. Yöneticinin oyunculara mal mısın demesi de cabası siz bilirsiniz tabi ki
Yetkililerin cogunun işi oldugu için bazen cevap veremiyorlar onların adına ben sizden özür dilerim.

Serverdeki bug'ları suan kapatmaya ugrasıyorum elimden geldigi kadarını kapıyorum . bende tek basıma ugrasıtıgım için biraz zor oluyor benim için

o paraları ve itemleri sıfırlama sebebimizde bir moderator almıştık o arkadas bize ihanet ederek bazı oyunculara free tabelası yapmış bizde onu bulunca serveri sıfırlamak zorunda kaldık oyuncular arasında ayrımcılık olmasın diye elbet sizde beni anlıyorsunuz anladıysanız anlayasınızdan dolayı tesekkür ederim sizide aramızda görmekten onur duyarız .[DOUBLEPOST=1439379378,1439293155][/DOUBLEPOST]Güncel

Elnur020

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Servere Noldu kardes . giriom hic kimse yok sv de[DOUBLEPOST=1439448236,1439386676][/DOUBLEPOST]Hic kimse Yokmu Arkadas . Bir sey Soyleyin Server Kapandimi? Sv Cokdumu? Noldu? CVB verin![DOUBLEPOST=1439469120][/DOUBLEPOST]
Yetkililerin cogunun işi oldugu için bazen cevap veremiyorlar onların adına ben sizden özür dilerim.

Serverdeki bug'ları suan kapatmaya ugrasıyorum elimden geldigi kadarını kapıyorum . bende tek basıma ugrasıtıgım için biraz zor oluyor benim için

o paraları ve itemleri sıfırlama sebebimizde bir moderator almıştık o arkadas bize ihanet ederek bazı oyunculara free tabelası yapmış bizde onu bulunca serveri sıfırlamak zorunda kaldık oyuncular arasında ayrımcılık olmasın diye elbet sizde beni anlıyorsunuz anladıysanız anlayasınızdan dolayı tesekkür ederim sizide aramızda görmekten onur duyarız .[DOUBLEPOST=1439379378,1439293155][/DOUBLEPOST]Güncel
Servere NOLDU ??? KAPANDIMI???????/