|CandyCrazy|Network|HUB|Daha Önce Hiç Görmediğiniz Oyunlar !

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çiğaaak Beeğğğnii aaaddddğğğmieeen yağğğpp[DOUBLEPOST=1434051919,1434051850][/DOUBLEPOST]bu arada payday2 modlarla yapılıcak buyuk ıhtımal :)
soyle bısı olabılır ayrı ayrı launcher her seye :D
tecnich launcher gibi :D
ama kayıp olur
ornek sonoyuncuda 3000 oyuncu gırerken sımdı 1000 dusus yasarsın bence.
modsuz ve launchersız yap
Payday 2 Modsuz Olacak Pluginlerle Halledeceğiz.Ben Düşüş Olacağını Düşünmüyorum.Olsa Bile Çocuklar Küfür Edip Hile Açmasaydı Bunu Yapmazdı Hiçbir Sunucu.[DOUBLEPOST=1434053121][/DOUBLEPOST]Hemde Sunucu 1.8 Olup O Skin Sorununu Çözücez ve 3D Texture Paketi İle Oynayacaksınız Çoğu Oyunu.[DOUBLEPOST=1434053152][/DOUBLEPOST]Launcherden Karakterinize Skin Yükleyebileceksiniz Yani.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Payday 2 Modsuz Olacak Pluginlerle Halledeceğiz.Ben Düşüş Olacağını Düşünmüyorum.Olsa Bile Çocuklar Küfür Edip Hile Açmasaydı Bunu Yapmazdı Hiçbir Sunucu.[DOUBLEPOST=1434053121][/DOUBLEPOST]Hemde Sunucu 1.8 Olup O Skin Sorununu Çözücez ve 3D Texture Paketi İle Oynayacaksınız Çoğu Oyunu.[DOUBLEPOST=1434053152][/DOUBLEPOST]Launcherden Karakterinize Skin Yükleyebileceksiniz Yani.
Yapabilirsen Yap :D
Banada Bisiler Yaparsin Artik :D

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz Size En Geç 1.5 Ay Sonra Hizmet Vermeye Başlayacaktır !
-CandyCrazy Network Ekibi

PotenzaTUR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardes Ben Bu Oyunlarin Hepsini Gördüm Ama Diger Büyük Hub Yabanci Sunucularda Sadece Bazilarin Adlari Farkli :(

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardes Ben Bu Oyunlarin Hepsini Gördüm Ama Diger Büyük Hub Yabanci Sunucularda Sadece Bazilarin Adlari Farkli :(
Başka Yabancı Sunucularda Ben Bu Oyunları Görmedim.Bu Nedenle hiçbir Sunucuda Olmayan Oyunlar Yazdım Hem Zaten Bizim Adamımız Yabancının Sunucusuna Gitse Fazla Arkadaş Bulamayacağı İçin Hemen Sıkılır.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu çok güzele benziyor açılır açılmaz gelecegim

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Adam yapmadan 1 numara olmuş.. O zaman bizim FFA dünyanın en iyisi .. Çünkü Silahli faction-hunger games-gokart-enfeksiyon.. bunların hepsini siz yapacagınızı söylüyorsunuzda biz zaten yaptık oynanıldı.Oynanılıyor:D. Sunucu şu anda hard disk arızasından bakıma girdi :D
fikirleriniz güzelde sadece fikir..payday 2 falan görmek değişik olur.. ama en iyi siz degilsiniz.. bizde degiliz.. Önünüzde gameturk- SO - Unio var.. bunlar en iyisi..

Yani özet olarak.. Müttevazi ol.. Kendine en iyi benim dersen kibirle baştan kaybedersin.. Başarılar..

OziGhost

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Payday zorlar sizi çok haberiniz olsun,tutacağın düşünmüyorum ama yineden başarılar(payday)
(Bence Payday için npc filan ayarlarlar sanırm)

OziGhost

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye de ne tutar dostum biliyor musun?Faction tutar çünkü burası türkiye kardş ne bekli10 :D
not:Ben payday tutmaz diyorum çünkü burası türkiye -_- farklı olamıyoruz olsakta oyuncular farklılık istemiyor :'/

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Türkiye'nin 1 Numaralı Hub Sunucusu " demişsinde güzel kardeşim SonOyuncu nedir ?

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Türkiye'nin 1 Numaralı Hub Sunucusu " demişsinde güzel kardeşim SonOyuncu nedir ?
Dostum Orda Maksat Sadece İlgi Çekmek Amaçlıydı.İsterseniz Kaldırabilirim.Benim İçin Problem Yok.[DOUBLEPOST=1434752789,1434752684][/DOUBLEPOST]
Adam yapmadan 1 numara olmuş.. O zaman bizim FFA dünyanın en iyisi .. Çünkü Silahli faction-hunger games-gokart-enfeksiyon.. bunların hepsini siz yapacagınızı söylüyorsunuzda biz zaten yaptık oynanıldı.Oynanılıyor:D. Sunucu şu anda hard disk arızasından bakıma girdi :D
fikirleriniz güzelde sadece fikir..payday 2 falan görmek değişik olur.. ama en iyi siz degilsiniz.. bizde degiliz.. Önünüzde gameturk- SO - Unio var.. bunlar en iyisi..

Yani özet olarak.. Müttevazi ol.. Kendine en iyi benim dersen kibirle baştan kaybedersin.. Başarılar..
Orda En İyi Benim Demeye Çalışmadım Amacım Aslında Birde Diğer Sunuculara Rakip Olarak Göstermekti.Biliyorum Sizinde Sunucunuz Var Gittim Oynadım Kalitelisiniz Ama Dediğim Gibi İlgi Çekmek ve Rakip Olmak Amacıylaydı.

Arkadaşlar Eğer Kavga Başlatabilecek Bir Durumsa Orda ki Yazı , Onu Kaldırabilirim.Biliyorum Bir Sürü Güzel Sunucu Var Ama Yukarıda Yaptığım Açıklamayı Okursanız Sevinirim.[DOUBLEPOST=1434753252][/DOUBLEPOST]Sevgili Forum Halkı O PP Değiştirildi.Yazılarınızı Editler ve Düzenlerseniz Memnun Olurum.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılıcak?