Metin2 Oynuyorum...

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çoğu kişi igrenç desede daha cok merak edip oyunu oynamaya karar verdim. O kadar övdükleri leaguae of legends'den daha güzel oldugunu düşünüorm.
Ama pek cahil oldugum ve arkadaşım olmadıgı için sıkıcı geliyor. Beraber oynamak istiyen, daha doğrusu ögretmek istiyen olursa... :p

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Eğer 5 yıl önce oynasaydın çok daha güzel olduğunu görebilirdin.
Özlüyorum Metin2'yi, en azından oyunda daima bir amacın oluyordu ve sıkılsan dahi kapatmak istemiyordun.
Hatta aklıma sokun, yakın zamanda tekrar başlarım. Sunucu falan söyle istersen beraber oynarız.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer 5 yıl önce oynasaydın çok daha güzel olduğunu görebilirdin.
Özlüyorum Metin2'yi, en azından oyunda daima bir amacın oluyordu ve sıkılsan dahi kapatmak istemiyordun.
Hatta aklıma sokun, yakın zamanda tekrar başlarım. Sunucu falan söyle istersen beraber oynarız.

Çok dost canlısı bir grupta oldugum için hiç biri öneri vermedi :p bende marmarayı seçtim bayrak önerisi araştırdım herkes mavi bayrak yazmış
ama kalabalıkta pek sevmiorm o yüzden kırmızı bayrak oldum, Karakterleride pek iyi bilmiodm kurt olmak ilgimi çekti ama bi arkadaşım sadece savaşçı hakkında bilgi vedi o yüzden savaşçı oldum :p

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi

Çok dost canlısı bir grupta oldugum için hiç biri öneri vermedi :p bende marmarayı seçtim bayrak önerisi araştırdım herkes mavi bayrak yazmış
ama kalabalıkta pek sevmiorm o yüzden kırmızı bayrak oldum, Karakterleride pek iyi bilmiodm kurt olmak ilgimi çekti ama bi arkadaşım sadece savaşçı hakkında bilgi vedi o yüzden savaşçı oldum :p
Kurt yeni eklendi, yetersiz bir karakter. Kız ninja kuklanırım daima. Kırmızı bayrak iyi seçim, orada ticaret kolaydır. Yani, kolaydı. Uzun zamandır girmiyorum tabii ki..

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayal Meyal hatırladığım bir oyun.İnternet kafede öğrenmiş, merak sarmış ve bağımlısı olmuştum. Sonra büyüdüm ve bıraktım .-.

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Leauge of legend yerine dota 2 denemeni tavsiye ederim..LOL çoluk çocuk oyunu.. Orjinali dotadır.. LOL tamamen çakması basitleştirilmiş halidir..
Metin 2 hiç oynamadım .. belkide en son yapacağım şeylerden biri olur.. Knight online zirvedeyken oynamış olsan hak verirdin..
Dediğim gibi dota 2 deneyebilirsin.. Zor gelmezse...

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Leauge of legend yerine dota 2 denemeni tavsiye ederim..LOL çoluk çocuk oyunu.. Orjinali dotadır.. LOL tamamen çakması basitleştirilmiş halidir..
Metin 2 hiç oynamadım .. belkide en son yapacağım şeylerden biri olur.. Knight online zirvedeyken oynamış olsan hak verirdin..
Dediğim gibi dota 2 deneyebilirsin.. Zor gelmezse...

Konu metin2 sen dota2 diyosun. Takdire şayan zekanızdan ötürü size "Forumun en akıllı üyesi" plaketini vermek isterdim :p

Fatih the Wizard

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Zaman çok geçmeden bırakmalısın bence Gökçe :D. MMORPG oynayacaksan free bir WoW server'ı bulman daha mantıklı, hatta bundan daha mantıklısı yok. Ya da middle-earth seviyorsan LOTRO. Ama kesinlikle Metin2 değil :D.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaman çok geçmeden bırakmalısın bence Gökçe :D. MMORPG oynayacaksan free bir WoW server'ı bulman daha mantıklı, hatta bundan daha mantıklısı yok. Ya da middle-earth seviyorsan LOTRO. Ama kesinlikle Metin2 değil :D.

Hiç bi terimi bilmiyorum, daha açık yaz :p

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
çoğu kişi igrenç desede daha cok merak edip oyunu oynamaya karar verdim. O kadar övdükleri leaguae of legends'den daha güzel oldugunu düşünüorm.
Ama pek cahil oldugum ve arkadaşım olmadıgı için sıkıcı geliyor. Beraber oynamak istiyen, daha doğrusu ögretmek istiyen olursa... :p

Fatih the Wizard

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MMORPG bu Metin2, Knight tarzı oyunlara deniyo, açılımı 'Massive Multiplayer Online Roleplaying Game'. Ve bu MMORPG dünyasının tanrısı olan oyun da World of Warcraft (WoW), yani tanrısıydı diyeyim son oyunları berbat açıkçası. Normalde WoW paralı, önce oyunu satın alıp sonra aylık ücret ödüyorsun. Ama son oyununda oynamana gerek yok, korsan server'lar var ve daha kaliteli evet (burda bana laf eden WoW fanları çıkabilir ama ben de baya para vermişlerdenim zamanında). LOTRO da Lord of the Rings: Online, bütün yüzüklerin efendisi dünyasının bulunduğu MMORPG oyunu. Ama WoW > LOTRO. Ha bir de The Elder Scrolls Online var ama onun korsan server'ı yok, o hepten paralı ve kaliteli baya. Bütün Tamriel'i bulunduruyor harita olarak ^^.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

o bir düşünce, konu metin2
başlığı hangi dilde yaziyim :p