aradabir007 Anma Başlığı

OttoAlfredo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Saat 03.00sularında @aradabir007 adminimizi kaybettik. Ne kadar sevinenler olsa da onunda bizim gibi biri olduğunu unutmayalım. Kendisi çok eğlenceli biriydi. Onu anmak isteyenler postuna yapıştırarak gül resmi koyabilir ve aradabir hakkında konuşabilir.

SENİ UNUTMAYACAĞIZ ARADABİR

"Haters gonna hate"

Bestia II

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendisinin şahsen foruma bayağı katkısı oldu çok iyi bir yetkiliydi hemen hemen her üyeyle ilgilenmeye çalışırdı fakat beni foruma karşı kötü şeyler beslememi sağlayan şeylerden en önemlisi 30 Ağustos Zafer Bayramının konusunun ana sayfada açılmaması.O zaman neredeydin @aradabir007 ? Teorik red stoncunun konusu ana sayfada duruyor da Zafer bayramı onun bunun çocuğunun yaptığı bir şeyden daha da mı önemsiz?

Son düzenleme:

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Diğer command block bilginlerinin canını dişine takıpta yaptığı icatları değil teorik redstone'cunun 1 komuttan ibaret saçma bir şeyi anasayfa konusu yapıyor.Söyleyin bana bu reklammı değilmi?
Değil adam zaten belirtmiş varsa bildiğiniz Güzel bir iş yapan bana söyleyin onları da paylaşalım diye burada bilip bilmeden iki üç noob un yorumunu okuyup aradabir007 reklam yapıyor diye konuşma.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
:sgül: Farklılık yaratıp bunu koyayım.

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Herkes @aradabir007 Tolgahan'a craft_man diyor, şimdi olaya bir anlamlı dilde bakalım.
Daha düne kadar yan çarını izliyordu forumda diyelim. Şimdi neden izlemiyor, neden bıraktı? Bir olay oldu ki bıraktı. Adam kendi yan çarını emekli olunca izlemeyi neden bıraksın ki? Hem @craft_man olsa nerenize batacak? Yani sizi neden ilgilendirir bu durum? Forum sizinmi dingonun ahırı mı bura? Bilmeden etmeden konuşuyorsunuz. Hiç @craft_man @aradabir007'ye benziyor mu allah aşkına? Nedir bu yan çar meselesi? Açtı diyelim, siz ne karışıyorsunuz hani size batıyorsa söyleyin. O yüzden lütfen Tolgahan'a karışmayın da adam huzurlu emekli olsun.