Akıllı Telefon Alacağım.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Fiyat aralığı ve boyut tercihini söyle. Kamera nasıl olsun, çok oyun oynar mısın vs. Her türlü telefon öneririm.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hepsini geç Discovery seç :(

fozbek

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Sergunkorowakurwa Bu Windows Phone düşmanlığınız nereden geliyor ? Bu arada Zenfone 5 kullanıcısıyım, fikirleri değerlendirmek lazım.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
@Sergunkorowakurwa Bu Windows Phone düşmanlığınız nereden geliyor ? Bu arada Zenfone 5 kullanıcısıyım, fikirleri değerlendirmek lazım.
5 ile 6 arasinda farklar var. Windows phonelarin uygulamasi az, unlock derdi var, ve o parayi hak etmediklerini dusunuyorum 1020 alinmayacaksa.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fozbek

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Sergunkorowakurwa Fark olmadığını söylemedim. Bence marketi yeterli şuanda. Androide göre daha stabil bir işletim sistemi var sonuçta. Her ne kadar Windows'tan nefret etsemde Windows Phone kullanmak isterim.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
@Sergunkorowakurwa Fark olmadığını söylemedim. Bence marketi yeterli şuanda. Androide göre daha stabil bir işletim sistemi var sonuçta. Her ne kadar Windows'tan nefret etsemde Windows Phone kullanmak isterim.
Cogu oyunu unutacaksin, yada orjinal alacaksin. Unlock derdi var. Ben zenfone 6imdan gayet memnunum, zenfine 6 tavsiye ediyor, sorularinizi cevaplayabilirum.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fozbek

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Sergunkorowakurwa Telefonu oyun oynamak için alıyorsanız bu sizin hatanızdır bence. Zenfone serisine kötü demiyorum, hatta arkadaşlarıma öneriyorum.