NİTRADO HESAPTA 334 LİRA YATIYOR SERVER AÇICAM ALIM VAR

batu0078

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MERHABA MİLLET NİTRADO HESABIMDA 334 LİRA YATIYOR MİNECRAFT SURVİVAL SUNUCU ACICAM AMA SERVER AÇMA İŞLERİNİ 1 SENE ÖNCE BIRAKTIM ŞİMDİ TEKRARDAN BAŞLAMAK İSTİYORUM SERVERA GUZEL PLUGIN YAPICAK SERVERI HAZIRLICAK KADRO ARIYORUM ALIMLAR YAŞ ORTALAMASI EN AZ +15 SKYPE KESIN NET ŞART VE WHATSAPP GRUBU KURULUCAK UNUTMADAN ALIMLARI YAPTIGIM KIŞILER BANADA BIRAZ YARDIMCI OLSUN UNUTTUM LAN ÇOĞU ŞEYİ :D NEYSE FAZLA KONUŞTUM SANIRIM ALIMLARI AÇIKLIYORUM

-PLUGINER
-Admin
-Kodder
-Mod
-Rehber / server açıldıktan sonra alım yapıcam merak etmeyın ÇILGINSINIZ REHBERCILER !/
-REHBER
-REHBER
-BUILDER
Yorumlarda kendınızden bahsedebılırsınız yada skype ararım ordan konuşabılırız
bır de unutmadan reklamcı alımı da var ona ayrı çok ayrı bı teklıfım var
nitrado hesabında yatan paranın fotoğrafını da atıyorum bakınız inanmayanlara ( isime aldırmayın ismin batuhan) yaş 21 hesap ismi arkadaşın hesabı

http://resim.hosting/VdKtfmP/image.jpg

Furkan_G

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba pluginer olarak katilmak istiyorum. Skript bilgim var. Pluginleri cok iyi bilirim yas 15 senin gibi bende cok server kurdum ama bi turlu yetersiz ekipten dolayi basarisiz oldum. Peki neden sen diye sorarsaniz. Tabikide siz bilirsiniz ama bir cok sorunlarin cozumlerini biliyorum. (Biraz abartmista olabilirim. Ama sanirim dogru. :D)

batu0078

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba pluginer olarak katilmak istiyorum. Skript bilgim var. Pluginleri cok iyi bilirim yas 15 senin gibi bende cok server kurdum ama bi turlu yetersiz ekipten dolayi basarisiz oldum. Peki neden sen diye sorarsaniz. Tabikide siz bilirsiniz ama bir cok sorunlarin cozumlerini biliyorum. (Biraz abartmista olabilirim. Ama sanirim dogru. :D)
Dostum yarın saat akşam 8e kadar ekibi düzenliyecegım yorumun için teşekkurler

Arkadaşlar yarın saat 8 e kadar ekibi kurmam dileğiyle yorum bırakmanız yeterli kolay gelsın

Furkan_G

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum yarın saat akşam 8e kadar ekibi düzenliyecegım yorumun için teşekkurler

Arkadaşlar yarın saat 8 e kadar ekibi kurmam dileğiyle yorum bırakmanız yeterli kolay gelsın
Peki server hakkinda baska bilgi verirmisin sadice merak ediyoruzda. ( Server surumu; Kapasite; Faction mi?)

Erennost

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skype Garibanxd
ekle gel konuşalım

zpro17

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ts3 : var
İstersen ekle bir konuşalım

KadirACA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selamün Aleyküm Abi Benim Yaşım biraz küçük 12 Yaşındayım Saygılı Davranırım Ve Buildim İyidir Skypem ile Ts3 üm yok abi.

batu0078

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skype olanları ekledım kabul etmenız dileğiyle

erentrkci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
- Admin olmaya adayım.
- 15 yasındayım .
- 4 yıldır Mc oynuyorum. Tecrübe +++
Bazı reklam sunucu bannerı gibi yardımlarım her türlü olur .
Hayatımda MC oynarken 11 kere Admin oldum 1 sene ara verdim ve geri dönüyorum :D (Y)

Wittchen

Can verdiğin bayrağın tabutuna sarılmış...
En iyi cevaplar
0
Selamun aleyküm
Ad : Tolga
Facebook : Var
TS3 : Var
Admin olmak istiyorum umarım alırsınız :)