Firecraft Vanilla Survival / 1.10 / Whitelist / Başvurular Açılmıştır!

Kaanoss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütün minecraft çeken kanallar pvp çekmiyor ben Türk kanalları pek takip etmiyorum ancak yabancı kanallarda iş böyle değil.Sen sadece Türkiye den bahsediyosun ben ise dünyadan.Sen dediğimi iyi oku dostum.
Bak Bütün Minigame ler PvP dir.Dünyada survival,creative oynayan,çeken kişi sayısı çok fazla değil.Artık sıktı.İnsanlar minigame oynayarak daha fazla eğleniyor.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bak Bütün Minigame ler PvP dir.Dünyada survival,creative oynayan,çeken kişi sayısı çok fazla değil.Artık sıktı.İnsanlar minigame oynayarak daha fazla eğleniyor.
Sen galiba heral hala Tğrk kanallara bakıyon.Hangi yabancı kanala baksam ya multiplayer survival(aynı bura gibi) ya tek survival ya creative (Grian vb.) ya da farklı farklı mapler oynuyor. Ayrıca konu kapansın çok uzadı konudan gereksiz bildirimler geliyor.Sadece sunucunun açılmasını bekleyelim.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak bu senin bakış açın.İnsanlar minigame çektikleri için minigame den zevk aldığını söyleyemezsin değil mi?Para için yapan çok var.Ve yanlış anlama senin düşünceni yanlış demiyorum veya seni ezmiyorum.Sadece oyunun pvp değil de asıl özelliği "Özgürlük" dostum.Bu olayı ilerletirsek iyi olmaz.Sunucu tanıtma yeri sonuçta iyi forumlar.

MrHandsome

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel Forum Ama İsteğim Hala Kabul Edilmedi ███

Senttor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılacak? Herhangi bir gelişme var mı?

Malebolge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar tekrar merhaba. Servera 40'ı aşkın başvuru yapıldı. 20 slotumuz olduğu için kabul ettiğimiz başvuruların bile bir kısmını çıkarmak zorunda kaldık. Eğer server 7/24 dolu olmazsa birkaç kişiyi daha alabiliriz. Ama şu an ücreti kendi cebimizden (daha doğrusu manofdemolition 'ın cebinden :D) ödediğimiz için ram, slot arttırmak biraz sıkıntı. Bir bağış sistemi kurmaya karar verirsek bir ihtimal yeni oyuncular alabiliriz. Dünyayı ve pluginleri hazırladık. Manofdemolition maili hazırlıyor. Bugün ip leri atıp akşam başlamayı düşünüyoruz. Mailde daha ayrıntılı bilgi veririz.

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana mail gelmedi sanırım kabul edilmedim :(

SuAltun

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kabul Etmediklerinizi yine bir mesajla kabul edilmedi diye yazarsanız sevinirim. Böylece kabul edilip edilmediğimizi anlarız .

Malebolge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Perşembe günü ilk gruba yolladık mailleri. 10 kişi falan cevap verdi daha. Serverda en fazla 5 kişi oluyor aynı anda (Whiteliste almayı becerememiş olabilirim). O yüzden 20 slot çok sorun olmayacak gibi görünüyor. Mailleri tekrar gözden geçirip bir grup daha alabiliriz.
Edit: Buradaki mesajları değerlendirsek de mail aşamasına geldiğimizde gözden kaçıyor. Mail atabilirseniz daha iyi olur.