[Nauza]CruzeGame Project Ozone 2-7/24 Online-Premium Zorunlu Değil

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konu hakkında sizinle ve arkadaşlarınızla yazılı olarak konuşmuştuk ve gerekli açıklamayı yüzünüze karşı yapmıştım. O sebeplen burada detaylı ve uzun bir yazı yazmayacğaım. Oyunumuzda belirtilen kuralları(özellikle dupe, hile, başkalarını rahatsız etme, hatta kandırıp onların emek verdikleri şeyleri almak) çignemeniz durumda gerekli yaptırımların uygulanacağı kurallarımızda mevcuttur, olmasa bile normal bir kişinin böyle davranışlar yapmayacağını düşünüyoruz, bu tip şeyleri toxic player diye nitelendirebileceğimiz kişilerin de yapmaması içinde zaten kurallarımızı baştan belirtmiştik. Son olaylarınızdan sonra yöneticilerin serverdaki oyunculara karşı iyimser davranmasını suistimal ettiğinizi anlayınca, sunucumuzdan yasaklandınız. Ayrıca bu uzun yazınızdaki tavsiyeniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz:)
CruzeGame yönetimi

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bu konu hakkında sizinle ve arkadaşlarınızla yazılı olarak konuşmuştuk ve gerekli açıklamayı yüzünüze karşı yapmıştım. O sebeplen burada detaylı ve uzun bir yazı yazmayacğaım. Oyunumuzda belirtilen kuralları(özellikle ****, hile, başkalarını rahatsız etme, hatta kandırıp onların emek verdikleri şeyleri almak) çignemeniz durumda gerekli yaptırımların uygulanacağı kurallarımızda mevcuttur, olmasa bile normal bir kişinin böyle davranışlar yapmayacağını düşünüyoruz, bu tip şeyleri toxic player diye nitelendirebileceğimiz kişilerin de yapmaması içinde zaten kurallarımızı baştan belirtmiştik. Son olaylarınızdan sonra yöneticilerin serverdaki oyunculara karşı iyimser davranmasını suistimal ettiğinizi anlayınca, sunucumuzdan yasaklandınız. Ayrıca bu uzun yazınızdaki tavsiyeniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz:)
CruzeGame yönetimi
Oyunu kimseye zehir etmedik. Eskidende ederdik ama düzeltirdik biz kötü insanlar değiliz iyi insanlarız sadece şaka amaçlar yapardık eskiden ve şakamız bitince bana karşı iyi davrandın diye müteşekkir olurduk kendi çapımızda hediyede verirdik. Şahet bu sunucuda oyunu kime zehir ettik? Dediğin arkadaş kendisi atladı. Sazan.avi yapan insanlar ban yiyor mu? -.- Biz hile yaptık evet yaparızda ama hile yapınca noldu? Siz ne kazandınız biz kazandık şöyle söyliyeyim. Siz dupelere karşı savunma kazandınız engellediniz biz ise koca bir "Sayfa" aldık evet yeni sayfa. Evet çok iyi niyetliydiniz bundada müteşekkirim. Neyse uzatmanın bir mantığı yok iyi günler dilerim diğer projelerinizde ban yememişizdir umarım. (Rica ediyorum Toxic player demeyin her gelene)

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel, modlu oyuncuları bekliyoruz.

ecra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server a şu sıralar bi haller oluyo düzeltirseniz sevinirim

Hippomarket

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere girerken hata alıyorum java.net no future information diye yardım edebilcek var mı ?

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere girerken hata alıyorum java.net no future information diye yardım edebilcek var mı ?
Merhaba, forumumuzdan bu konu hakkında hatanın ssi ve console logu ile birlikte yollarsanız yardımcı olmaya çalışalım.
https://nauza.com/forum-5.html

Serverdan görüntüler kısmı düzenlendi ve siz değerli oyuncularımızın çektiği videolar bu bölüme eklendi. Herkesi bekliyoruz...

xXFarukonXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
walla güzel olmuş sw başarılar işşallah bu server yıllar boyu sürer :)

balfurkanbal

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Evet hocam ayrıca sunucumuz açık olmasa niye tanıtım konumuz aktif olsun. Sizi de bekliyoruz ilgilenirseniz.
sitenizdeki destek bölümüne servere giremediğimi yazdım ss istemişsiniz ss yide yolladım 2 gündür bakıyorum bida cevap veren yok yardım edermisiniz lütfen servere giremiyorum

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki yetkililer çok ilgililer. Kaliteli bir sunucu olduğu belli. Çok nadiren lag olduğunu gördüm. Sunucuya girmediyseniz enazından bakmanızı öneririm.

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sunucu çok güzel girin tek sevmediğim yönü expert mod olması üşengeçler hiç girmez sw ye sırf kova yapmak için bile uğraşıyosun :D