[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yeni binaların resimlerini kısa zamanda yüklerim ^.^ takipte kalın. Yepyeni en az 10 çeşit yapı daha yapıp şehre dağıttım. Ve yepyeni bir karakol yaptım. Tam bir departman!

Yeni yapı dediklerimden örnekler bunlar,

Sol taraftaki ikili pencereler biraz sade durmuş.(Şaka;Adam o kadar skript yazmış ben bunu mu dert edeyim ,_,) Güzel olmuş bu binalar.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sol taraftaki ikili pencereler biraz sade durmuş.(Şaka;Adam o kadar skript yazmış ben bunu mu dert edeyim ,_,) Güzel olmuş bu binalar.

7 Farklı kişinin yapacağı işi tek başıma yaptığımdan dolayı böyle şey oluyor maalesef :/
Yani eğer odaklanıp skript yazsam mesela, Yarına bitirmiş olurum.
Yada eğer odaklanıp build yapsam, Hastahane ve karakolun içini 1 günde doldurabilirim..
Ama 7 işi dönüşümlü olarak yapıyorum bu da zamanımı çok bölüyor. Ki ben hastahaneye gittiğim süreyi, Bakkal işlerini, uyku süresini saysam bana zaman çok az kalıyor zaten o 7 işimde aynı güne sığmıyor. Ayrıca oyun oynamak için kendime zamanda ayırmıyorum :/
Not > alım yapmayı düşünyorum.

skype58993

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aga tahmini açılma süresi var mı 1-2 gün veya 1 hafta her saat başında girip bakmaya üşeniyorumda :D

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Aga tahmini açılma süresi var mı 1-2 gün veya 1 hafta her saat başında girip bakmaya üşeniyorumda :D
Artık hiçbir açılma zamanı verilmeyecek. Sunucunun önceki açılışında tarih verildi açılmadı herkes hadi aç hadi aç ümidimizi kaybettik vs dedi alaacele sunucu açıldı bir ton bug çıktı o yüzen artık tarih sormayın.

skype58993

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Artık hiçbir açılma zamanı verilmeyecek. Sunucunun önceki açılışında tarih verildi açılmadı herkes hadi aç hadi aç ümidimizi kaybettik vs dedi alaacele sunucu açıldı bir ton bug çıktı o yüzen artık tarih sormayın.

Yanıtın için teşekkürler önceki versionlarda burda değildim bilgilendirme için saol <3

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben 2017 ye kadar bekleyebilirim bu serveri.
Bu sözleri duyunca spoileri hak ettiğinizi düşündüm;

# Öncelikle aşağıdaki resim ve açıklamalar ciddi derecede spoiler içermektedir. Lütfen spoiler görmek istemeyen butona tıklamasın.

Küçük bir açıklama;
Artık serseri ve serbest meslek dışında üzerinizde kendi skininiz bulunmuyor.
Örneğin polislikte bulunan Memur , Komiser , Amir , Emniyet Müdürü
rütbelerinin ayrı ayrı skinleri bulunmakta.. Bunlar rütbe atladığınızda otomatik değişiyor. Ve polisken bu skinlerden başkasını kullanamıyorsunuz.
Ayrıca bir üstünüzdeki ve bir altınızdaki rütbenin skinlerini değil sadece kendi rütbenizin size sunduğu skini kullanabilirsiniz.

Serseri ve Serbest meslek için ise gardırop bulunmakta. Eğer isterseniz kendi skininizi kullanabilirsiniz Ama kendi skininizi açmanız için önce belirlenen görevi tamamlamanız gerekiyor.. Dilerseniz de, Kıyafet dükkanlarındaki skinlerden satın alabilirsiniz.
Kıyafet dükkanında başlangıçta açık olan 5 kadın 5 erkek skini bulunmakta.. Başka skinleri açmak için ( kendi skininiz de dahil ) görev yapmalısınız.
Serserinin rütbelerinde ise o rütbeye has skinlerin kilidi o rütbeye ulaşınca açılmakta. Eğer isterseniz o rütbedeyken kullanabilirsiniz. Tamamen isteğe bağlı bir durum..

Resimleri yorumlarsak;
Skini mafya rütbesinde açılıyor. Sadece mafya iseniz kullanabiliyorsunuz. Ama kullanmak zorunda değilsiniz. İsterseniz kullanırsınız ^.^
#2 Skini de mafya rütbesinde açılıyor. Bu skin ise bayan mafyalar içindir. Mafyalarda kadınlarda bulunmakta..
#3 Skini terrorist skinidir. Bu rütbeye bağlı değil. Belirlenen görevleri tamamladığınızda kilidi açılıyor.
#4 Skini hırsız rütbesinde açılıyor. Dediğim gibi bunları kullanmak zorunda değilsiniz. Tamamen isteğe bağlı.
#5 Skini pilotun en yüksek rütbesinde açılıyor. Kullanmak zorunlu zaten başka bir skin kullanma imkanınız yok. Pilotlukta en son rütbeye ulaştığınızda istesenizde istemesenizde o skini kullanacaksınız..
#6 Skini doktorluğun Uzman doktor rütbesinde açılmakta. Bu skini de kullanmak zorunlu. Doktorlukta uzman doktor rütbesine gelince istesenizde istemesenizde kullanmak zorunda olduğunuz skin bu.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali

# Öncelikle aşağıdaki resim ve açıklamalar ciddi derecede spoiler içermektedir. Lütfen spoiler görmek istemeyen butona tıklamasın.

Küçük bir açıklama;
rütbelerinin ayrı ayrı skinleri bulunmakta.. Bunlar rütbe atladığınızda otomatik değişiyor. Ve polisken bu skinlerden başkasını kullanamıyorsunuz.
Ayrıca bir üstünüzdeki ve bir altınızdaki rütbenin skinlerini değil sadece kendi rütbenizin size sunduğu skini kullanabilirsiniz.

Serseri ve Serbest meslek için ise gardırop bulunmakta. Eğer isterseniz kendi skininizi kullanabilirsiniz Ama kendi skininizi açmanız için önce belirlenen görevi tamamlamanız gerekiyor.. Dilerseniz de, Kıyafet dükkanlarındaki skinlerden satın alabilirsiniz.
Kıyafet dükkanında başlangıçta açık olan 5 kadın 5 erkek skini bulunmakta.. Başka skinleri açmak için ( kendi skininiz de dahil ) görev yapmalısınız.
Serserinin rütbelerinde ise o rütbeye has skinlerin kilidi o rütbeye ulaşınca açılmakta. Eğer isterseniz o rütbedeyken kullanabilirsiniz. Tamamen isteğe bağlı bir durum..

Resimleri yorumlarsak;
Skini mafya rütbesinde açılıyor. Sadece mafya iseniz kullanabiliyorsunuz. Ama kullanmak zorunda değilsiniz. İsterseniz kullanırsınız ^.^
#2 Skini de mafya rütbesinde açılıyor. Bu skin ise bayan mafyalar içindir. Mafyalarda kadınlarda bulunmakta..
#3 Skini terrorist skinidir. Bu rütbeye bağlı değil. Belirlenen görevleri tamamladığınızda kilidi açılıyor.
#4 Skini hırsız rütbesinde açılıyor. Dediğim gibi bunları kullanmak zorunda değilsiniz. Tamamen isteğe bağlı.
#5 Skini pilotun en yüksek rütbesinde açılıyor. Kullanmak zorunlu zaten başka bir skin kullanma imkanınız yok. Pilotlukta en son rütbeye ulaştığınızda istesenizde istemesenizde o skini kullanacaksınız..
#6 Skini doktorluğun Uzman doktor rütbesinde açılmakta. Bu skini de kullanmak zorunlu. Doktorlukta uzman doktor rütbesine gelince istesenizde istemesenizde kullanmak zorunda olduğunuz skin bu.
Erkek mafya ile pilotun en son rütbesini beğendim :D Heleki erkek mafya.
Skin restrorer işi hallolmuş :D

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Küçük bir açıklama;

Resimleri yorumlarsak;
Gerçekten sunucu için çok uğraşıyorsunuz. Tekrardan başarılar.

Uchihaemirhan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi svye her baktığımda Ege_Can vede Blue diye bi oyuncu açık girmeye çalışıyom whitlest bnide whitlese alırmısnız bakmak istiyorumda

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle bir durum var bu skinleri bulana kadar öldüm geberdim. Sonuçta bunlar hazır değildi hepsini tek tek aradım..
Skinsearch ta 44 bin sayfa var. Sayfa.. 44 bin sayfanın sonundan başlayıp başına doğru binlerce sayfa geziyorum TEK tek.