Mines.Nitrado.Net <[Slot Bugu]> İfşa..

CoMe0n

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba Minecraft Türk Forum halkı.
Bugün bir sunucuya girdim. Mines.Nitrado.net .
İlk başta her şey güzeldi ki birkaç saate bu değişti. Sunucuda 6 kişi olmasına rahmen (sunucunun slotu 24 olarak gözüküyor),
sunucuya girilemiyordu. 'sunucu dolu' hatası veriyordu. Kurucuya bildirdim. Fakat 'doluysa dolu ' cevabını aldım.
Daha sonra sunucuya giriş yaptım sunucuda 6 kişiydik. Oyun içinden /list komutunu girdiğimde anladım. Aslında sunucunun slotu 6 iken, bunu 24 kişi göstermişler.
Sanırım (ki kesin öyle) normal oyuncuya ' dolu sunucuya girebilme ' yetkisini vermeyi unuttular.
Bu arkadaşlar diğer sunucu sahiplerinini vede Nitrado 'nun hakkına giriyor. (Nitradoyu savunmuyorum)
Sonuçta 24 kişilik parası verenlerden daha az ödüyor. Buda çok çirkin bi davranış (bence).
Bunlarda oyun içi ve dışı görüntüler;

Arkadaşlar birde eklemek istediğim bir şey var. Sunucuda 6 kişi varken sunucuya giremezsiniz. 'Sunucu Dolu' Hatası verir.

SuperBuilder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Böyle Sunucularda Oynanmaz İşte :) Birde Sunucularımıza Gelip Reklam Yapıyorlar. İyiki Bi FakeMaxPlayers'i Bulmuşlar.
Her Amatör Sunucularda Durum Aynı.

AyYıldızSw

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sunucu hosting şirketini bul şikayet et sunucuları kapansın slot bugu yapmak yasaktır..

Iphone 6 plus cihazından google chrome kullanılarak gönderildi..

CoMe0n

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Nitradoya şikayet ettim zaten. Ama karar onların..

Sent from my iPhone using Tapatalk

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Nitradoya şikayet ettim zaten. Ama karar onların..

Sent from my iPhone using Tapatalk
6 kişiden sonra sunucu dolu dediyse essentials yetkisini vermemişler demekki nitrado gerçek slot buğu yapanları yani essentials yetkisi verip oyuna sokulan oyuncuların olduğu serverleri cezalandırıyor onun dışında kişi sayısını yüksek göstermek serbest

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
6 kişiden sonra sunucu dolu dediyse essentials yetkisini vermemişler demekki nitrado gerçek slot buğu yapanları yani essentials yetkisi verip oyuna sokulan oyuncuların olduğu serverleri cezalandırıyor onun dışında kişi sayısını yüksek göstermek serbest
Bizzat sordum. Ultimate slots kullanmak yasaktır diye cevap aldım nasıl serbest oluyor ?

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hatta ultimate slots kullanan kaç tane sunucu kapattırdım. Fakat ticket sistemi biraz yavaş.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlamışım ben. Onu yapmak serbest. Fakat ultimate slots kullanarak illegal slot artırmak yasak. Kusura bakma.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Cevap vermeyecekleri için sorun yok. 4 gündür cevap bekliyorum tık yok.

TheEye

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Slot bugu yok ki burada, kendilerini kandırıyorlar sadece, bir şey yapacaklarını zannetmem eğer 6 kişiden fazlası giremiyorsa