entity

1. fixmebaba140

Entity303 modu yükledim başıma gelmeyen kalmadı

Selamun aleyküm arkadaşlar öncellikle ben fixmebaba140 namıdeğer fixmefather0101_ Bildiğiniz gibi piyasada gezen modlar mevcut araba modu ev modu vs fakat malesef hiçbiri beni tatmin edemedi bir hafta önce Entity 303 modunda bir mod buldum modda indirdiğim sitede 0 downloaddı fakat hiçbir...
  2. AjStyles

Doktor GIF Th

Aşağıda bulunan GIF TinyHopes sunucusuna aittir. Sistemlerde değişiklik, güncelleme söz konusu olabilir. GIF sadece deneme aşamasında ki "Doktor" rolü ve kademelerinin canlı varlıklara sağladığı ekstra canı göstermektedir. Bu GIF örnek olmakla beraber sunucuda olacak sistemlerin küçük bir...
  3. S

Entity ler ve Tile Entity ler Nelerdir ?

Büyük çoğunluğunun bilmediği fakat çok biliyormuş gibi davrandığı meseleye bir açıklık getirmek istedim. Bu videoda Entity ler ile Tile entity lerin ne olduklarını size anlatmaya çalıştım.
  4. Yiğit_bee

Yardım> "on combust" entity kontrol etme ve iptal etmek.

on combust: İşte bu kısımda Entity nin ismini kontrol edicek ve Entity nin ismi işte "{@zombikral}" içindekiyse iptal edicek. Yardım eden kişilere teşekkür ediyorum.
  5. F

[YARDIM] Sunucuya 2 ay girmeyen oyuncuyu otomatikman silebilirmiyiz ??

merhaba arkadaşlar 50 kısılık bır serverim var ancak suan a kadar toplam 9000 kayıt olma var baltop yazınca 1 dk falan bekletiyor. öyle bir şey olmalı ki ben o dosyalarla oynamadan servera 2 ay giriş yapmayan oyuncu otomatikman silinsin hatta adasıda silinirse tadından yenmez .. evet arkadaslar...
  6. WhyCoconut

entity 303 hikayesi

Hadi Bakalım İlk Hikayemede Burdan Başlıyorum. :yaprak::fırın:Başlangıç:fırın::yaprak: Steve minecraft'ta evini bitirdiği ve döşediği gün, madene inmeyi düşündü. son olarak en sadık dostu köpeği boncuğa evindeki bir düzine etinden bir tane çıkarıp verdi. boncuk sevimli bir şekilde havladı. steve...
  7. N

Entity Team > Fatkid Minigame Waiting Lobby

Fatkid Minigame Waiting Lobby Merhaba forum sakinleri, bugün sizlere ekibimizdeki Rwitt adlı üyenin yapmış olduğu, bizim de yardımda bulunduğumuz küçük bir lobiyi göstermek isteriz. Toplamda 15 dakikada bitirilmiştir.Umarım sizler de beğenirsiniz :) TheNinjas13 (Rwitt) - Owner...
  8. son_savasci

Bu ne? entity olduğu kesin ama ne?

Arkadaşlar. Ne zaman "Chunk" Yüklense bu beyaz şey çıkıyor. Horoz ile 2 el ateş ettim. Ölmesi gerekiyordu ama ölmedi bir anda kayboldu. Canı gidiyor. Block gibi ama değil. Bir entity. valla yavaştan tırsmaya başladım. İstediğim zaman "ss" alabiliyorum. ama biraz yaklaştımmı kayboluyor. bi ara...
  9. PesEtmeyen

Entity 303 sorunum!!!!

Beyler inanamayacaksınız ama cidden entity 303 var. Bir gün multiplayer oynuyorduk arkadaşımla. Arkadaşım, chesti açıp bakıyordu. Birden kayboldu. Chestte açık kaldı. Yeniden baktım arkadaşım orda. DOSYALAR VAR!!! DOSYALAR ŞÖYLE Entity303_Dat Entity303_json lütfen yardım edin. O dosyaları...
  10. 46Gokhan46

Nedir Bu Entity 303 olayı ?

Arkadaşlar internette geziyordum Entity 303 felan çıktı baktım bu hacker felanmış Temmuz ayında kendini belli edicekmiş Makeawish felan yazıyomuş sol altta Ağacın bir parçaı huş odunu oluyor v.s v.s arkadaşlar bu Entity 303 denen şey gerçekmi ne diyorsunuz ?