2016

1. AlopeNetwork

Silinsin!

s
  2. Jacops

En Son Konu Hangi Kitabı Okudunuz

Merhaba arkadaşlar ben Yusuf bugün soru cevap yaparak foruma can katmayı istedim. Konu başlığında da gördüğünüz gibi, "En son hangi kitabı okudunuz" Bu konu tarzı en 2016 da açılmış. Benim okuduğum en son kitap. "Bir Bilim Adamının Romanı" Mustafa İNAN. Yazarı(Oğuz ATAY)
  3. Thraenkost

Lol RP Fiyatları

Lol RP Fiyatları Herkese merhaba arkadaşlar. Ben SsFightsS. Konuma hoşgeldiniz. Bugünkü konumuz: "LoL RP Fiyatları" RP Fiyatları - 2018 - Evet. Geçtğimiz aylarda RP fiyatlarına zam gelmişti. Bu fiyat artışları, birçok oyuncuyu şaşkına bırakmıştı. Zamlanan RP fiyatlarına bir bakalım. RP...
  4. Secret_wither

KONU KILIT

SUNUCU SATILDI. SUNUCUNUN YENI SAHIBININ ISTEGI UZERINE KONU KILIT.
  5. Shrike

blizzcon2016

bildiğiniz yada bilmedğiniz üzere blizzcon2016 geliyor sizce diablo4 tanıtılacakmı? bence umarım tanıtılır diablo3 sıkmaya başlamıştı yeni bir diablo oyunu güzel olur. düşünceleriniz ne?
  6. mahmud118

Bilmeyen Kaldıysa! Optifine ve Forge Kurulumu[1.10.2 , 1.8]

Merhabalar Arkadaşlar bu videomuzda Optifine'nın son versiyonu ile Forge'nin son versiyonunu kurmayı öğrendik. Linkler video açıklamasındadır! Fikir ve görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın, hepsi çok kıymetlidir. :)
  7. S

Forumdan İlginç Görüntüler

Merhaba saygıdeğer forum üyeleri, Geçmişten bilgisayar hafızamda bulunan çeşitli görüntülere ulaştım. Sizinle paylaşmak istedim. ------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------...
  8. E

Türk Yapımı Yeni 2016 Guncel SkyBlock Spawn Hersey Mapın Icınde GORUNTULER KONUDA !

MAPIN OZELLIKLERI ; ==> ONCELIKKLE MAPDA MARKET BOLUMU VAR ! ==> MAPDA KASA BOLUMU VAR ( KASA PLUGINI ICIN ) ==> MAPDA BILGI BOLUMU VARDIR ==> LINK EN ALLTA :D ==> DAHASI ALTAKKI FOTOLARDA <== BENDEN BU KADAR ARKADASLAR MAP TAMAMEN BANA AITTIR LUTFEN CALMAYIN GERISI...
  9. TOİ.

Spider-Man E3 2016 PS4 Skini Yaptım

http://www.planetminecraft.com/skin/spider-man-e3-2016-ps4-official/ Diğer Skinlerime de bakabilirsiniz. Edit: Shader Biraz Kötü Oldu Ama Olsun... Ayrıca İstek Skin Alıyorum (Sadece PMC'de Paylaşılabilir) Direk Profilde ki Çalışmalarıma Göz Atmak İçin...
  10. ForgottenRealms

Forgotten Realms Role Play V5: Geçmişin Yankısı

Site Adresi: http://www.fr-rp.com/ IP: Sunucu açılışında verilecektir. Açılış Tarihi: 25 Haziran 2016 [değişebilir] Sunucu Kadrosu: @Belial @Morwinyon1 @Gryphona @FlamingFury @Themistocles @DarbeliMatkap @Dironilth @mega07
  11. B

Güzel ve Anlamlı Söz Derlemeleri #1

Bu sözleri, farklı farklı kaynaklardan derledim. Bana iyi gelenleri & güzel gözükenleri seçmeye çalıştım. - Aslında insanlar seni hayal kırıklığına uğratmıyor. Sadece sen yanlış insanlar üzerinde hayal kuruyorsun. - Başlamaya başlayan her şey, bitmeye de başlar. - Gözyaşının bile görevi varmış...
  12. Rainman

Minecon California 2016 | Amerika'ya Gidiyoruz!!

Herkese Merhaba! Geleneksel düzenlenen Minecon bu sene yani 2016'da California'da düzenlenecek! Her ne kadar hiçbir zaman Minecon'a gitmiş olmasam da internetten bütün videolarını izlediğim için söyleyebilirim ki imkanı olan kişilerin mutlaka gidip görmesi gerekli. Eylül 24-25 tarihlerinde...
  13. Bobmarley07

Pixel Craft 2011--->> Tekrar Sizlerle Sizlerle! Faction PWP Haftada 2 VİP Hediye!

Tek Yetkili Shaokinlove İp:playmc.axitrbilisim.com:1133 1.7.9 irfan.vural1 2011-2012 Yılları arasında açtığımız server cok tutulmuş fakat ozamanın teknik aksaklıkları nedeniyle kapatılmak zorunda kalınmıştır. Şimdi daha büyük bir ekip,teknik ve tecrübeyle karşınızdayız. Serverimiz...
  14. Quesky

Bu Senenin Toplama PC'si

Anakart: MSI B150M Bazooka – Satın alınan fiyat 350 TL Tam kod: MSI B150M BAZOOKA Intel B150 2133MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart Ekran Kartı: MSI GTX 950 Gaming 2G – Satın alınan fiyat 700 TL Tam kod: MSI Nvidia GeForce GTX 950 2GB 128Bit GDRR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 950 GAMING 2G)...
  15. HugoTR

< 2016 Factions Server > | StrongCraft |

StrongCraft Factions Sunucumuz Açıldı! > IP: StrongCraft.nitrado.net > Sürüm: 1.7-1.8 * Herkese eşit davranıyoruz! * Harika bir şekilde ayarlanmış güncel pluginler! * Herkesin görüşlerini alarak ayarlanmış harika bir sunucu! Hadi daha ne bekliyorsun aramıza sende katıl! > IP...
  16. O

Minecraft 7/24 Avatar Sunucusu & Toprak Hava Ateş ve Su Birini Seç ve Savas

Haydi Sende Katıl Bize 24 Slot 2 gb ram Müthiş spawn ve tasarım IP 46.20.1.139:1195 IP 46.20.1.139:1195 IP 46.20.1.139:1195
  17. BraveHero

G2A - İstanbula Geliyor! - Katılan Herkese 2€ Kart

G2A İstanbul'da fuar yapacak. GIST fuarını ziyaret eden herkese 2€ verilecek. Ayrıca internet üzerinden yapılan kart çekilişine katılabilirsiniz! Bilgi ve çekiliş için: TIKLA G2A.COM Limited
  18. E

[BİTTİ] Yeni YIL Çekilişi! Çizim, Logo Farketmez Kazanana Ne İster O...

Çekiliş var beyler bayanlar! 01.01.2016 şerefine kazanana bir çizim hediye ediyoruz! Nasıl isterse, hayallerinden ne varsa, ne yoksa hepsini resme dökeceğiz. Buyrun uzatmadan geçelim; - Başlangıç Tarihi - 01.01.2016 - Bitiş Tarihi - 07.01.2016 - Çekilişe Katılmak İçin - Sadece...
  19. G

Forum'u bırakıyorum... ( 1 yıl sonra geri dönecegim )

Merhaba forum halkı, ne yazık ki forumu bırakıyorum birdahaki seneye tekrar dönecegim forum halkı güzel hoş insanlar fakat mecburiyetten bırakıyorum seneye görüşürüz #BEKLEBENI2016 <3
  20. MrPolat

[CSGO] Bedava Skin Alma

- • - Arkadaşlar öncelikle yanlış yere açtıysam özür dilerim yer bulamadım - • - her şey videoda sorularınız varsa yoruma up up
  21. BraveHero

"İnternet Simulatör" Oyunu? :/

İnternet ile alakalı bildiğiniz simulatör oyunları var mı? Daha doğrusu böyle bir oyun var mı? Kodlama bilgim olsaydı GameMaker: Studio ile rahatça yapılabilen bir şey bu :( (Oyun internette olmayacak, internetle ilgili olacak) Örneğin: Forum Simulator :/