1.16.5 survival sunucu

1. donatello157

Donatello Survival - play.donatellomc.site - 1.16.5 / Kripto / Özel Boss / Çiftçi / Mevsimler ve daha fazlası! AKTİF!

2. B

GezginNW Survival Sunucumuza plugin paketi ve map yaptıracağız.

Merhabalar ben Burak yeni açılacak survival sunucumuza map ve plugin paketi yaptıracağız detayları discord hesabım üzerinden konuşacağız. Sürüm 1.16.5 olacak. Discord Hesabım : ! Burak#2321
  3. B

Yardım IllegalStack Hopper Silme Sorunu

IllegalStack ile stacklenen şeyler örneğin cavespider farmındaki örümcek gözleri ipler hopper içine girmiyor yok oluyor direkt Üzerimde 2 adet boş kova verken 2 sinide su ile doldurunca envanterimden siliyor envanterimde 1 den fazla aynı büyülü kitap var ise siliyor
  4. Come_Guys

Robik Craft Survival l 1.16.5 l Klan l Pazar l Orman l Evlilik l Yarı Zorluk l Ve Daha Fazlası

RobikCraft.Keyubu.Net (kopyalanabilir) Sunucu Sürüm : 1.16.5 Site: robikcraft.denince. biz ( kopyalanabilir ) YETKİLİ KADROMUZ : --------------------------- Come_Guys(Kurucu) SrTheMvp(Yardımcı) TaironYT(Yardımcı) AhmetHitman(BaşRehber) Wraith(Rehber) SinanAlçık(Mimar) SUNUCU ÖZELLİKLERİ ...
  5. PaZee

play.teknoyuncu.com - Survival Teknium - Çiftçi,Upgrade,Claim,End Gravity, (Ejder,CSW,koth) etkinliği Ve daha fazlası!

Kendimize özgün bir çoğu sistemler ile karşınızdayız. İP: oyna.teknoyuncu.com Versiyon: 1.16.5 Avantajlar; Çiftçi Sistemi ; Çoklu Sunucu Sistemi; Ortak Nether Sİstemi; Ortak End Sistemi; End Kiralık Giriş Sistemi; TeknoLand Sistemi; Bilgi Sistemi(yakında); Tüccar Sistemi...
  6. Grablen

Yardım Tps Sorunu

Ani tps düşüşü yaşıyorum. TPS raporu şu şekilde: Purpur Timings Viewer (pl3x.net) 11 TPS görmüş sunucu nedeni nedir? Yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler.
  7. H

Bir ekip kuruyorum yaş aralığı en az 15

Bunu tıklıyan sevgili güzel arkadaşım biz yeni bir minecraft sunucusu kurup eğlenmek istiyoruz ama kötü insanlar buna mani olyorlar 3 kere denedim başarısız oldum ve başarısız olmamdaki en büyük faktörde insanlara fazla güvenmemdi. Ondan dolayı bende bu sefer insanları ölçüp değerlendirerek...