Arama sonuçlarınız

1. K

Google Chrome kilitlenme sorunun çözümü ve virüsleri silme

Merhaba arkadaşlar bir sıkıntıyla karsılaştım ve baya sıkıntı yaptı ama sonunda çözmeyi basardım ve bura koyuyorum google chrome durmadan kilitlenmesinin ve virüslerden tamamen temizlemenin yolu Video
  2. K

Gear Vr alacakların Dikkatine

Günden güne yayılan sanal gerçeklik gözlüğü neredeyse çoğu kisinin ilgisini çekmistir eğer sizde alacaksanız Almadan önce şunlara Dikkat edin: Gear Vr'nin durbünlerinin hareket tuslarının olması Gear vr'nin sanalını gösterme yatağın var olması ve düzgün kırılmamış sabitleyicisi olması Gear...
  3. K

Diversity 2 Türkçe çeviri

Merhaba arkadaşlar Bugün sizlere Diversity 2 mapı'nın Türkçe versiyonunu şunuyorum Bu mapı Türkçeye çevirirken 1 Komut Bloğu devre dışı bırakılmıştır zaten o kadar çok hikayeye önemi yoktur Her yeni bir güncelleme oldu an konuya paylasılaçaktır takipte kalmayı unutmayın :D İyi oyunlar...
  4. K

Herobrine Mansion Türkçe çeviri

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra Herobrine mansion mapının Türkçe çevirisini bitirdim [Sonunda ] Size iyi oyunlar iyi eğlenceler dilerim map'ın bazı kısımları Türkçeye çevirilirken moblar zaman zaman asımına uğrayıp olamıyaçak bölgelere gittiler map'ın bazı bölümlerini çeviremedim...
  5. K

Taslak olarak kaydetmistim konu olarak ayarladı ondan girmenize gerek yok

Bunu ben taslak olarak kaydetmistim nedensek onu actı bunu düzeltmeleri lazım
  6. K

Minecraftta'ki ve steamda'ki 73 virüs biri bi bakabilirmişiniz

Ben steamda'ki virüs taraması yapıp paylaşmıştım cevaplarınız ise virüs programı kötüdür onda virüs olsa kartlarımız yanardı filan bende güçlendiril'mis çok sevilen virüs taraması kullandım ve daha fazla virüs buldu bi gidip bakın ve ne yapmalıyım soyleyebilirmişiniz ? Minecrafttaki virüs...
  7. K

hangi tür mapları ve hangi tür sürümleri istiyosunuz

Evet beyler bayanlar hangi tür mapları istiyosunuz ve kacıncı sürümde istiyosunuz çevaplarsanız bize cok yardım edersiniz. [ Türkçe is death ] [ niye istiyosun dersen mapları türkçeye çevircem hangi sürümü ve hangi türü öğrenmek istiyom ]
  8. K

Beyler - Bayanlar acil yardım [ Tf2 oyuncuları buraya ]

Beyler bayanlar teamfortress 2 de nedense melleyle bi oyuncuya dalsam bilgisayar ölüm döşene geliyor bütün ayarları gözden geçirdim ama hala aynı olay var bide oyunculara yaklaşırken bilgiyi görmek istemezsiniz :D biri çözümünü biliyoşa lütfen söyleyebilirmi ? [ söyleyene 1 adet eşya ]...
  9. K

Gereksiz konu.com = Steamdaki virüs

Beyler bayanlar her tarama yaptığımda steam ve Teamfortress 2 [reklam yapma keyfi ]'de virüs buluyor bunu nası cözebilirim. Harika karalama yeteneklerim. Steamı sil diyenlere burdan selamlar.
  10. K

acil yardım !!!! Deney 1. Admin bile bulamadı bunu

Beyler ben yeni gelen cok kötü olan minecraft 14a 15w mi ona bi girdim herkezi seviyoz kimseye dalamıyoz öldüremiyoz bi bug buldum anvil koyup öldüyoyum :d ve düstünüz zaman can alıyonuz bende bi karelik alana 4.000.000 crepper koydum sonra 50 metre yukarı cıktım atladım bi baktım su cıktı bi...
  11. K

Trapped Dead lockdown onamak istiyenler buraya

Merhaba beyler bayanlar yeni bi oyun aldım trapped dead lockdown diye multiplayeri varmı aranızdan biri gel oynayalım derse oynarız oyun onda olmasına gerek yok onada 1 tane alırım bi oyuna girim dedim fuck off diyerekten cıktım multiplayer oynamak isteyenler mejaz atsın kısaca
  12. K

Asırı gereksiz hatta bakmayın

Bir İngilizce dil öğrenen (genellikle büyük harfle İngilizce Dil Öğrenen veya kısaltılmış ELL ) öğrenme bir kişi İngilizce dilini kendi yanında anadil . talimat ve değerlendirmeöğrenci, kendi içinde kültürel arka planı ve sınıf tutumları öğretmenleri arşın doğru tüm ELL öğrenci başarısı...
  13. K

Minecraft Hunger games'te sinir oldunuz seyler ?

Merhaba arkadaslar uzun zaman bişi acmadım için acıyom: herkes en az 1 kez oynamıstır ve birçok seye sinir olmustur. Ben baya bi yasadım. Sinir Oldum Anı !! son oyuncunun hungergamesinde ( reklam yapmıyom :D ) 3 kisi kalmıştık adamı kesmek için gittim. Tabikide noobluk tahtiyle yakıp kacıp...
  14. K

Minecraftta en korktunuz sey ? Gececi tayfa budamı ?

Evet başlıktan anladınız gibi en korktunuz sey neler beyler , bayanlar ? Benimki; full elmas set'ken 1 ⓝⓞⓞⓑ'un beni eliyle kesmesi.
  15. K

Arkadaşlar lütfen yardım edin

Uyarı !!!!!! Türkçemi okumadan önce gözünüze limon sıkın :D Acısını azaltır . Beyler bayanlar sizi neden cağırdım çünkü türkçem aşırı kötü ve bunu yüzüme vuruyosunuz Hadi hatalarımı söylersiniz anlarımda . Küfür nedemek ? www.Gereksizbilgi.com.tr.org [ reklam değildir ] Bu işi alabilmek...
  16. K

Sizce hangi mapı Türkçeye çevirem ?

Beyler bi soru sormak istiyom hangi mapı türkçeye çevireyim istediniz bi map varsa alta yazın onu çevirdikten sonra konuyu düzeltcem :D Neden Bunu Soruyom ? Bu tamamen maplara ilgi gelmediği için yapılan bisi iştediniz bi map varsa adam akıllı türkçeye çevirip verem daha rahat...
  17. K

ÖLÜM CEZASI !!!/En Sevilen Maplardan biri artık Türkçe /1.6.2İnglizçe - Türkçe/macera/hayatta kalma

Merhaba arkadaslar yine ben birkaç gündür hiçbir çeviri gelmediği için üzgünüm Nedeni ise cok uzun işim vardı o bitti simdi rahatladım gecen 3 günün için 3 map cıkarcam İlki en cok sevilen maplardan biridir. Maptır cok güzeldir ve artık türkçe yama ile daha da iyi oluyo buda yapmanız gereken...
  18. K

Değisik bir erkek skins /Erkek/değisik/1.7.2 + /Minecraft/[ 2.Skinim ]

Merhaba arkadaşlar Yeni bi skin yarattım üzerinde baya bi urastım 1 yada 2 hafta gecmistir issallah neler güzel olmus neler ekşik onları söylerseniz iyi olur Yapma Amacım Soğle bi baktım'da bazı erkek skinleri hariçin'de hepsi birbirinin aynısı yapmıslar aynı stilin kıyafetlerini değiştirip...
  19. K

Sürekli dizi Haritası Türkçe çeviri /mini/eskilerden/English - Turkish/1.7.2

Merhaba arkadaslar bugün sizlere güzel bir mini bir map yaptım İssallah beğenirsiniz bu map ole adventure,parkur, macera değildir sadece Yapım haritasıdır Map özellikleri: Mapın bütün bölümleri türkçelestirilmistir Eğlence olsun diye yapılmıstır kesinlikle kötüleme yapmıyoruz Mapı yapan...
  20. K

Dünyanın En Korkunc Oyunu Minecraftta Türkçe ceviri Baslamıstır/ 1.8.

Merhaba arkadaslar bugün dünyanın en korkunç oyunu minecraft!ta geldi Onun çevirisi yapılacaktır ondan ilginizi bekleriz İngilizce oynamak isteyenler en alta linki paylastım ama bunları okumanızı şiddetle tavsiye ederim Kurallar Kesinlikle kalp hastaları oynamasın 15+ lar oynasın...
  21. K

Türkçeye cevirilmis map /1.7.2/parkuor/adventure/küfür/map/türkish/english

Merhaba arkadaslar bugün sizlere süper bir mapın çevirisi yaptım isşallah beğenirsiniz İssallah parkurları yaparken kanser olmazsınız neşe ben size anlatayım Çevirmenin özellikleri : ÜNİVERSİTE 4 DE GECMİSTİR 3 DİLDE TÜRKCE KADAR İYİ KONUŞUR SÜPER PARKURCU VE HUNGERGAMESCİDİR STEAMDAN...
  22. K

DragonFable/Sepelchure/doomkinght minecraft skin [ ilk skin yapısımdır :D ]

Merthaba arkadaslar bugün yeni bi skin yaptım bu yeni oldum icin Yeni basladım icin eksiklerimi söylerseniz cok ii olur Sizin söylediniz eksikleri düzelterek ona göre yapılandırım iste ressimler ÖnYüzü: ArkaYüzü: link : http://www.dosya.tc/server39/JXNAdZ/skin.rar.html virustotal...
  23. K

Minecraft T.O haritası [icinde hersey var kacırmayın]

Evet arkadaslar baslıktanda anlıcanız gibi buda hersey var tutun parkurdan boss sa kadar nese uzatmak istemiyom ressimler nese linki buda: http://www.mediafire.com/download/xn4jy1gioe2i7g1/Parkur+Map+-+Level+Sistemi+-+BOSS.zip lütfen yorum yapmayı unutmayınız :darkadaslar yerde...
  24. K

AMNESİAAAAAAAAAAA ADVENTURE MAP GİR PİSMAN OLMAZSIN

merhaba arkadaslar cok güzel mi map amnesia oynayanlar bilir oyun biraz kasabilir onun icin sunu yapın video ayarlarına girin oyunu grafini gercekci yada hizli yapın bide görmeyi uzaklını kısa yapın oyun kasmas oyunda verilmis texture packi kullanın oyunun harika bitmesi 4 yada 3 saat sürüyo...
  25. K

Ben Server Açtım Neden Kimse Bana Vuramıyor

Ben kendim server açtım pvparena da mobarenada hungergames vs. gibi şeylerde kimse bana vuramıyor moblarda dahil. Benimde canım çok sıkılıyor Bileniniz varsa lütfen söylesin