Arama sonuçlarınız

1. E

Arkaşlar Yardım Texture

akradşlar ben texture var indirixem x36 x16 felan yazıyor bunlar ne anlama geliyor x32 varmdı galiba bunlar x16 x36 farkı ney 32bit benim pc yavaş ama hangisini kullanam :) lütfen yardım :)
  2. E

Plugins Ile Ilgili Yardım :s

arkadaşlar ben server kuruyorum no-ip ile ilgili ama plugins yükleme klosoru yok ben plugin leri nereye yuklucem herhangi bir plugins dosyası yok minecraft oyun dosyasında :S
  3. E

Deadrising2 Oftherecord

DeadRising2 Of The Record oynayan varsa media 3 cab kolosrunu atabilrmi benimki bozuk ya CRC failde media3.cab hatasi veriyorda :s
  4. E

Yeni Açildi!!!!

arkadaşlar sw miz yeni açilmiştir serverde bazı şeyler eksik olabilir ama hepsini tamamlayacağiz Serverimiz PVP dir ama bilgiiğiniz gibi beleşe itemler verilmiyor git odunalaninda bol kesesiyle para var evet çok uzatmadan SERVER İP: 78.143.5.193:25565
  5. E

Admin Yetkili Kodlari World Kodlair Bulun

arakdaşalr adminim ama bazi kodlari bilmiyorum lütfen bi türkçe site bulup bütün bilgilerle birlikte bir site verebilirmisinis ama bütün olcak tüm kodlar ben buluyorum yarim yamalak anlasilmiyor. ama bütün //set gibi fln her şey olucak ADMİN MODARATÖR BUİLDER ile ilgili tüm kodlar!!!
  6. E

Spawner Nasil Bulunur Yapilir

arkadaşlar arkadaşla sw kurduk mobarena yapicas ama nasil spawner bulunur bi çözemedik bulursans teşekür ederim :)
  7. E

Yat iç zibar

ne güzel ya yat iç zibar pc başinda 15 Tatili bekle yaz tatilini bekle hey amq
  8. E

oynadim server 1.4.2 ben 1.4.4

ya arkadaşlar 1.4.4 den çikilirmi ya :S kaldim böle sw de yok adam gibi bu arada 1.4.2 serverlerin hepsi 1.4.4 e yenilenecekmidir :S
  9. E

KaleMap ARANIYOR ACİLL

ben birsürü map buldum kale map olarak ama hizz güzel olan yoktu ya bazilarinin yerini begenmedim kale anormaldi fln di flan güzel bi kale ariyorum güzel bi kale olsunda ne olursa olsun ama siradan olmasin :D
  10. E

Gelin tiklayin be 6puan kazanin sizde premiom olun

ya nolur tiklayin be 6puan kazanip premium fln olmak istiyorum sizde sölein bende tiklim :D https://**************.com/?ref=1568186