Arama sonuçlarınız

1. Nishiji

geç gördüğüm için k.bakma. Pek girmediğimden bu siteye :) Tür olarak enstrümental denebilir.

geç gördüğüm için k.bakma. Pek girmediğimden bu siteye :) Tür olarak enstrümental denebilir.
  2. Nishiji

Selam kedicik! Nasılsın? Seninle uzun zamandır görüşememiştik :)

Selam kedicik! Nasılsın? Seninle uzun zamandır görüşememiştik :)
  3. Nishiji

en sevdiğiniz animeler ve nedenleri

Ben orada en iyi anime demiş miyim allah aşkına? yaw he he Yok, kastım şu: Ben de izledim seriyi. Sadece bana komik gelmedi ama japonlar sahneye çok güldü. Sanırım onlara özgü garip bir manası vardı. Bu tip esprilerin bulunduğu bir seri demek istiyorum. Neyse, bu konudaki son entrym olsun...
  4. Nishiji

Tabii ki, zevk meselesidir. Sadece kıyaslama yaptığınız için o şekilde bir yorum ekleme gereği duydum. Yoksa yorum yapmak bana düşmez ^_^ One Piece serisinin mangası en çok satıyorsa, bu nasıl başarı gösteren bir anime olamaz, anlayamadım. Benim kastettiğim konu, "bu kadar kötü çizimlere sahip...
  5. Nishiji

Öncelikle bir konu hakkında açıklık getirmek istiyorum. Gasai Yuno karakterini sadece tatlı olduğu için seven arkadaşlarsınız sanıyorum. Gerçek hayatta Gasai Yuno gibi türk kızlarımız çok fazla mevcut. Neden tercih etmediğinizi ve Gasai Yuno'ya hayranlık duyduğunuzu anlamadım, @Darkness93 ...
  6. Nishiji

Bilgilendirme Monochroma! Türk Yapımı Puzzle Platform Oyunu

Şu yaklaşım çok hoşuma gitti. Oturup bir düşününce, hakikaten birbirinin çakması olan o kadar çok oyun oynuyoruz ki dedim kendi kendime. Bir arkadaş "kredi kartım yok demeyin, devir değişti" tarzında bir şey söylemiş. Benim bildiğim hala 18 yaşından ufaklara kredi kartı verilmiyor(ha bir de...
  7. Nishiji

Bilgilendirme Monochroma! Türk Yapımı Puzzle Platform Oyunu

Reloven, bir sorum olacak: Türkçe olsa, Türkiye'de bağımsız oyun projesi olarak adını ne kadar duyurabilir? İngilizce olarak paylaşıldığında tüm dünyadaki geçerli dil olarak uluslararası bir şekilde adını ne kadar duyurabilir? Öncelikle düşünmekte fayda var. Oyunun muhtemelen türkçe dil...
  8. Nishiji

Güncelleme Minecraft 1.6 Ön-Gösterim!

Bahadır çok güzel bir paylaşım olmuş, emeğine sağlık. Atların gelmesine çok sevindim. İlk hayvanların olduğu modda yapılmıştı ama çok bug vardı. Minecraft gibi bir oyun tarzına at gibi bir hayvan lazımdı. Domuza binmekten sıkılmıştık. hahah :)
  9. Nishiji

Eskiden buralar hep dutluktu.

Eskiden buralar hep dutluktu.
  10. Nishiji

Bir an önce şu white-list olsa da server'a girebilsem.

Bir an önce şu white-list olsa da server'a girebilsem.