Arama sonuçlarınız

1. SpawN

Ekmek Nickini korsan olarak kullanan fukara

Olm bu forumda biri Ekmek nickimi korsan olarak kullanıyor fakirliğin fukaralığın sırası değil silin şu hesapları hiç bi türk sunucusuna giremiyorum
  2. SpawN

Minecraft - Yaşadığımız Komik Anlar :]

Beyler sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim :)
  3. SpawN

Bir Kız Ile Minecraft Oynamak [iskence!!!!!]

Beyler sakın oynamayın!
  4. SpawN

Loadout - Closed Beta Gameplay [HD]

Oyun gerçekten zevkli "Team Fortress 2 + Borderlands(Grafik) + Gears of War" karşımı bir şey sürekli GOW'da ki gibi atlayıp zıplayıp siper alıyosunuz atlayıp zıplarken ateş edebiliyorsunuz. Oyunda videoda görüceğiniz üzere 2 tane silah var Silahları Craft etme olayı felan var ama ben beceremedim...
  5. SpawN

Groupmanager Ve Faction Hakkında Yardım ?

Beyler pluginleri öğrenmek için bayadır uğraşıyorum ama tek öğrenemediklerim şunlar Sadece faction'a girenlere pvp'nin açık olması Nether'a gidince groupmanager'ın sıfırlanması farklı world'e girmesi Faction Sadece faction grubu kuran, üye olan kişiselerin pvp yapmasını nasıl sağlarım. onu...
  6. SpawN

Kürt'ün Minecraft Ile Imtihanı (küfürlü)

Sınıf arkadaşım kendisi kürt dğeildir ama doğuludur oyun oynıyalım dedik anlamıyo tabi o kadarda cahil değil yani sosyal çocuk sadece oyunlarla pek arası yok. :D Umarım video hoşunuza gider, bir teşekkür olarak videoyu beğenirseniz çok güzel olur :)
  7. SpawN

Borderlands - Tema Müziği (sexy)

8. SpawN

Minecraft - Official Trailer (türkçe Altyazılı)

Beğendiyseni video'ya like atıp abone olmayı unutmayın. :happy:
  9. SpawN

Minecraft - Trailer (Türkçe Altyazılı)

Minecraft - Trailer (Türkçe Altyazılı) Altyazı bana aittir. Kendim çevirdim, ingilizcen çok iyi olmasada anlaşılacak şekilde yaptım. Beğendiyseniz lütfen video'yu "Like" layın ve Abone olun :) Thumbnail Bana aittir.
  10. SpawN

Minecraft - Patates ve Havuç Rehberi

Beğendiyseniz lütfen likelayın devamı gelicektir :)
  11. SpawN

Minecraft - Bir Gariplik Var

1.4.2 Sürüm de biraz survival oynıyım dedim evimi yaptım madene indim vs. Biraz geziniyim dedim karşıma çıkanlar. Kesinlikle dalga geçmiyorum ben kesmedim.
  12. SpawN

Minecraft - Nether ve Yatak

Umarım beğenirsiniz :)
  13. SpawN

Saints Row 3 Karakterim [+18]

Biraz +18 ama :D
  14. SpawN

Hi Doctor Freeman [Pixel Art]

Belkide bir çoğunuz yapmıştır bunu ama ben ilk kez yapıyorum aslında daha önce mariodaki mantarları yapmıştım ama onlar çok kolaydı bu baya zordu baya uğraştım güzelde oldu sanırım :) Yorumlarınızı alıyım.
  15. SpawN

PVP Only Factions ?

PVP'yi sadece factionlara nasıl ayarlıyoruz ?
  16. SpawN

Minimap ?

İnternette bi videoda gördüm böyle evi felan işaretliyosun minimap'ta GTA 'da map'a sağ tık yapma gibi bi özelliği var biliyorsanız adını veya linkini koyarmısınız. Birde nasil yüklendini (:
  17. SpawN

Spawn 'da Bug oluyor

Arkadaşımla Survival Island oynamak istiyoruz fakat map'ı kurunca doğduğumuz yer yani ada bug'da oluyor kazılmıyor vs. Buna bir çözüm var mı ?
  18. SpawN

Market Plugin 'i arıyorum ?

Bir server'da gördüm signshop gibi ama sign'in altında yada üstünde satin alicağın şeyi görebiliyorsun q ile yere atinca olduğu şekil alınmıyor vs. Bunu biliyorsanız adını söylermisiniz ?
  19. SpawN

Reel foto

Çok yakışıklıyım...
  20. SpawN

Minecraft - Newbies (Komik)

Youtube 'ta gezinirken rastladım olay arkadaş oyuna yeni başlamış deli birazda :D Biraz ingilizcesi olanların daha çok gülüceklerine eminim :D Not: Daha önce verildiyse lütfen uyarın.
  21. SpawN

Flat Map Lazım

Server'ımda map yapmak için flat map lazım fakat böyle 3 kere kazınca BedRock çıkmasın.