Arama sonuçlarınız

1. Clapy

Merhaba gençler blog için tema öneri

Merhaba gençler geçen günlerde bir blog açtım. Yalnız bloguma kaliteli,kullanışlı ve güzel görünen bir tema arıyorum. Bana ya yardımcı olursanız sevinirim :)
  2. Clapy

The Day of Doom Harita çalışmamız.

Hsbas ve ben(clapy eski nick ile cLaPsTR) yeni bir harita çalışmasına başlamayı düşünüyoruz. İsmi The Day of Doom. Yaptığımız paylaşımdan esinlerenerek aklımıza geldi ve dünyanın sonunu anlatan bir haritada hikayesi ile bir adventure map tarzı map hazırlasak güzel olabileceğini düşündük. Ama...
  3. Clapy

ScoreBoardStats / Sende serverını kullanışlı hale getir. Kill online sayısı vs ekranında !

Statüler ile arayüzü kolaylaştırın. Bu plugin ile serverda istediğiniz özellikleri ekranın bir kısmına koyabilecek ve oyunculara arayüz ,bazı şeylere daha kısa ve kolay şekilde ulaşabilmesini sağlayacaksınız. Bu statlar ile kill ölüm lvl gibi şeyleri gösterebilirsiniz.
  4. Clapy

Shopkeepers / Villager'lara ne satacaklarını sen emret!

Evet arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi villagerların ne satacağını ticaret yapaken neler isteyeceğini ayarlamanızı sağlayan bir plugin shopkeepers plugini. Sizler için pluginin nasıl işlediğini ve çalıştığını video ile anlattım. Umarım keyif alırsınız. İyi seyirler :)
  5. Clapy

Oyun Önerisi Yapın !!

Lost saga , veya bu tarz oyunlardan oynadığımda kopamayacağım bir oyun istiyorum. Mmorpg de olabilir ama beni göreve boğmayacak veya hero ve skill bakımından bol bir oyun önerebilecek var mı ?
  6. Clapy

Forumun Servır kurdum 1 cigabayt remli muhabbetinden kurtulup gelin sohbet edelim.

Saçma yorumları takmayıp cevap dahi vermeyeceğim. Minecraft veya başka bir oyunda en çok ne yapmayı seviyorsunuz. Mesela ben minecraftta survival a tekrar tekrar başlamaya nedensiz bir şekilde haz duyarım. O ağacı elinle kesme aşaması her zaman bana eski günleri hatırlattığından sanırım. Şu...
  7. Clapy

Alttaki kullanıcıya soru sorma oyunu

Alttaki kullanıcıya soru sorma oyunu oynıyalım gençler . Alttaki okuldan kaçıpda okuldan anneni aradıklarında annene ne söyledin ?
  8. Clapy

Türkçe Bukkit Server Kurma Videosu.. Sürekli güncel versiyon anlatımı. GÜNCELLENDİ.

Merhaba arkadaşlar ben cLaPsTR , Bundan 1,5 yıl önce çekmiş olduğum bukkit videom ile forumdaki birçok minecraft oyuncusu server sahibi olmuştu. Bu gün ise yeni bir video ile karşınızdayım. Bu videoda öncekinin aksine indirme linkine vs ihtiyacınız yok. Sadece 1 tane index linkimiz var onu...
  9. Clapy

MineCraft Multi Player Serverlara nasıl girilir ?

by:cLaPsTR
  10. Clapy

MineCraft ' ı Türkçe Yapmak

By: cLaPsTR