Arama sonuçlarınız

1. K

TnTCraft Alım yapıyor

Alındınız Skype Ekleyin Kurtadammg2 Alındınız Skype Ekleyiniz
  2. K

TnTCraft Alım yapıyor

Güncel ++++++
  3. K

TnTCraft Alım yapıyor

Merhaba arkadaslar ilk olarak herkeze iyi akşamlar şu sıralar herkes lapis sunucular yüzünden şikayetçi çünkü vakit öldürüyor gercektende oyle butun gününü lapis kazarak gecirmek soylenince zevkli gelmiyor olsa gerek bu emek sunucularinda aslinda biraz isleri zorlasiyor çünkü lapis...
  4. K

Sw kalıcı ve bilgili Rehber arayanlar baksın[konu açık] +güncel

Kardesim gelebilirsen sevinirim skype:kurtadammg2 server yapim asamasinda oldugu icin ip vermiyim foruma
  5. K

>>KeepCalmMC<< Alım yapıyor...

Bİ REHBER başvurusuna bakabilirsen sevinirim
  6. K

>>KeepCalmMC<< Alım yapıyor...

Rehber Başvuru Formu İsim :Osman Soyisim[ZorunluDeğil] : Yaş :15 Neden KeepCalmMC :Çünkü Eski Faction Serverler Artık Yok İnşallah Burası Olacak Daha önce kaçtane serverde yetkili oldunuz:Kusura Bakmayin cidden sayamam :D Skype:Kurtadammg2 Oyun Nick:bruno0170 Soru: Bi arkadaş ws atarken...
  7. K

TnTCraft Y.Kurucu*Admin*Builder*Pluginer*Rehber*lerini arıyor

dün cevap yazamadın bu yüzden ilk pardon, 22 kişilik 2GB(2048MB) RAM Nitrado2gb ram 22 kişilik nitrado
  8. K

TnTCraft Y.Kurucu*Admin*Builder*Pluginer*Rehber*lerini arıyor

Merhaba arkadaslar server için param hazır ama para boşuna gitmesin diye hemen açmayacagım bi kadro otursun diye bekliyecegim lütfen istediginiz başlıktaki soruları cevaplayınız yaşınızı yazmaktan korkmayınız yaşı önemsemiyorum Skype isteyenler:Kurtadammg2 (*) Zorunlu Demek Y.Kurucu: Skype...
  9. K

Beyler Admin veya puliginer ariyorsanız içeri

yakın zamad açacagım servere gelebilirsin yarın açmayı planlıyorum eskiden açtım ve aynı adla açacagım geçen yakaladıgımız başarının iki katını yakalamak için pluginer lazım ama zor bulunuyor gelirsen sevinirim
  10. K

Derin SOKAK Los Angeles v.5 // En Kapsamlı Hikayeli Yeni Türk Haritası //

ben richard la tnt leri patlattım ama sonraki görevi bulamıyorum nerede?
  11. K

TnTCraft Yetkili Alımı Daha Kimse Yok Şans Yüksek

alınmadı neyin kafasındasınızbeyler adminimiz yok !!!! almayacağımda
  12. K

hala alım vardır
  13. K

Builder Olarak Alındınız Tebriklerkonu günceldir hala alım vardır
  14. K

server açılmıştır ! ip yi skypeden verecem
  15. K

konu günceldir herzaman msj atabilirsiniz
  16. K

Serverine Yetkili arıyorsan (Bütün yetkilerde çalışmış) gel bir bak bana !

skype yüklü değil kardeşim forumdan özel konuşalım
  17. K

Çabuk Cevap Verilir artı rehber olma olasılığı çok yüksek %85 falan yok 1-2 güne nitrado dan host alacağım mobil olarak aldığım için kontür yardımı yaparsan sevinirim mecburi değilama istersen kaydet büyük ihtimalle ip şu şekilde olacak TnTCraft.nitrado.net Teşekkürler
  18. K

Sizi Moderatör olarak Almak istiyorum admine yükselebilirsiniz sizin için uygunmudur? (samimi oldukça konuşma değişir ama argo olarak değil :D)
  19. K

Serverinize yetkili alıyorsanız buyrun kriterleri konuşalım

Serverde map yok sadece 1 builderimiz ve ben varım 1-2 güne server hostunu nitradodan satın alacam ve mapa başlayacağız elinde singleplayerden hazır map varsa onu bize verip direk onu geliştirebiliriz ama bu sadece öneriydi gel beraber yepyeni bir map yapalım hazır map varsa dediğim gibi ver...
  20. K

en azından 5-6 plugin yazınız zor olsun lütfenEvet Arkadaşlar 2 kişi eklendi acele edin
  21. K

Serverine Yetkili arıyorsan (Bütün yetkilerde çalışmış) gel bir bak bana !

Seni Servere Alabilirim Sende İstersen
  22. K

Builder: İsim: Soyisim: Yaş: Skype: Build Resimler: Moderatör: İsim: Soyİsim: Yaş: Skype: Bildiğiniz Pluginler: Build Resimleri(Mecburi Değildir ama etkilidir): Rehber: Bu Tamamen karşılıklı konuşmamıza bağlıdır skype ekleyin yazılı konuşalım aramayınız SKYPE:Kurtadammg2 Admin: Bilgi:Sadece...
  23. K

#BlackBOX FactionWARS*PVP - (1.7.2) mc.AclikOyunu.com

ben sana söleyim kardeşim ben 5 senedir oynuyorum alpha sürümünde sadece çimen odun ve taş vardı bu şu an gördügünüz grafikler büyük bir adım leavesi görmeseydiniz daha iyidi çimenlerim toprak yeri yoktu hertarafı yem yeşildi anladın sen artık :D
  24. K

Beyler yardım edin bi crack launcher link atarmısnız

beyler dedigim gibi bi cracked launchere ihtiyacım var uzun aradan sonra geri döneceğim ve launcherim yok
  25. K

M-a-x-i Craft Tüm Alımlar Var İçeri...++++++upppp

Rehber Alımı Formu : Adınız ve Soyadınız :Osman Şimşek Yaşınız :13 14 e az kaldı :D Oyuncularla Aranız Nasıldır :oyuncularla aram çok iyidir birkaç serverde rehberlik yaptim ve çok sevildim Arkadaşınız Bir Kişiye Küfretse Onada Mute Atarmısınız :tabii ki görevimiz sonuçta üzülsekte atacaz artık...