Arama sonuçlarınız

1. blade20090999

Strofl.batihost.com || 1.9.X - 1.12.X Kasa-İhale-Girişte Deneme Viplik Orta SkyBlock

Soru ve görüşlerinize açığım arkadaşlar. Map başkası tarafından yapılmıştır Adresi : https://goo.gl/ijDy1J
  2. blade20090999

Yılmadım ayaktayım old but gold

Resmen bu forumla büyümüşüm gerçi girmiyorum artık 7 yıl olmuş :) şimdi 19 yaşındayım işe bak eskilerden kim kaldı sözünün yaşıyan örneğiyim hshhs
  3. blade20090999

Eskilerden kim kaldı

yazın bakalım üyelikleri eskileri görelim :cay: Edit:28 Şubat 2012 benimki :para:
  4. blade20090999

Web Site tasarlamak için gerekli programlar araçlar nelerdir ?

Web Site tasarlamak için gerekli programlar araçlar nelerdir ? basit olarak soru bu detaya inersek sorduğum soru şu kodlama yapmadan çalışmamızı sağlayan programlar varmı yada şablon tasarlamak istediğimizde hazır şablonlar veren siteler var mı ne gibi programlar gerekir rahat bir şekilde site...
  5. blade20090999

Hareketli Chest Gif'i Nasıl Olmuş Nasıl Geliştirebilirim ?

Not pürüzlü olan yerler upload ettiğim yerden kaynaklı. :p Kendi paint yeteneğim ile yaptığım bir hareketli gif :ci: oyun uygulamam için gerekliydi dönen bir chest ondan yapmak zorunda kaldım 2 sorum var. 1-Sizce çok mu hızlı veya yavaş dönüyor ? Yavaşlat / Hızlandır 2-Dönen bir chest'e...
  6. blade20090999

Zonguldaklı Bülent Ecevit'e giden var mı ?

Giden varsa konuşalım bölge üni hakkında yardım edelim birbirmize orda şu an öğrenim gören biri varsa üniden çok iyi olur :)
  7. blade20090999

SkyBlock Ada Oluşturmak Kaynak Örnek Plugin

Öncelikle Kendi yaptığım serverim için skyblock plugini tasarlıyordum atayım dedim ihtiyacı olan kullanır.Daha bitmedi plugin o ayrı , yazdıkça kodu burayı güncelleyeceğim. Öncelikle Java proje dizini atayım SkyblockPlugin-->src-->Me.SkyBlock-->Main.java Plugin.yml içeriği Ek:Plugin.yml'de...
  8. blade20090999

Ispartalı var mı ? ya da Süleyman Demirel Üniversitesine giden ?

Ispartalı var mı ? ya da Süleyman Demirel Üniversitesine giden ? daha doğrusu bilgi almak istiyorum Isparta ve üniversite hakkında , forumda yaş ortalaması pek büyük olmasa da üniversiteli bir genç çıkar belki :)
  9. blade20090999

Mob isimlendirme ve kontrolu

Aslinda istedigim daha cok belli kordinatlar icindeki moblarin sayisini cekmek. Örnegin 3x3 luk bir alan belirledim pluginle sorguladim , cikti olarak 3 zombi 3 tavuk dedi gibi ama boyle birsey olmuyorsa zombileri isim yada bir deger atiyarak onu ozellestirebilirmiyiz ? adina mesela ali koydum...
  10. blade20090999

Lys Üniversite Tercihleri

Şimdiden benim gibi başlayan oldu mu ? gerçi daha 1 hafta var başlamasına.
  11. blade20090999

Block ve Chunk kontrolu

Oyuncular olmadigi zaman chunk yuklenmiyor bildiniz gibi herhangi bir koordinattaki blogun yuklu olup olmadigini anlayabilirmiyiz ? Ek olarak bir blogun isik verisini nasil aliyor oyun yani blogun karanklik yada aydinlik olup olmadigini cekebilirmiyiz ?
  12. blade20090999

Trakyalılar bir gelsin bakem Özellikle kırklareli'nde oturan varsa

Sorum çok genel olamamakla beraber trakya nasıldır merak ettim ondan sordum malum tercih zamanı geliyor.Kırklareli yada edirne yazmak istiyorum Kırklareli daha ön planda şu an sosyal çevresi falan kötü diyorlar pek iç açıcı yorumlar bulamadım ama eğer yaşayan varsa öğrenciye göre bir süzgeçten...
  13. blade20090999

Envanterden item silme bukkit veya spigot (Çözdüm)

İd si 1:2 olan itemi envanterden belli bir miktarda silmek istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim :p
  14. blade20090999

Chestshop pluginindeki mantık nasıl çalışıyor

ben bir tabela yaratıp onun satırlarını nasıl okuyabilirim ?
  15. blade20090999

Serverime Plugin yazıyorum Kaynak kodları burda dalın

Ek not: Pluginlerin hiçbirinde perm ayarlamadım haberiniz olsun siz kendiniz ayarlayın özel olarak :) ben ayarlıcamda kod karısmasın diye sade halini attım çünkü permleri mysql aracılıgıyla olusturdum bir grup plugininde ayarlıcam -Mysql gerekmesin diye böyle yaptım verileri config dosyasında...
  16. blade20090999

Bukkit Plugin Kodlarken Config.yml bilen konuya dalsın

Config yerine ayar dicem. Ayar dosyası oluşturmakyı bilen varmı bulduğum kaynaklardan pek bişi anlamadım yani sorum şu. 1-Config.yml nasıl oluşturulur ? 2-Nasıl içine veri kayıt edilir ? 3-Argument nasıl çekilir ?(Şimdi ekledim bulurum buda kaynak olur.) 3-Kaydettiğimiz veriyi nasıl çekebiliriz...
  17. blade20090999

Spigot Skript hakkında yardım edicekler dalsın

bakın arkadaşlar önce basit şeylerle başlayalım spigot ile skriptin bir baglantısı varmı varsa yazdığımız skriptler bukkitde çalışırmı yada başka türlü bir soru sorayim yazdıgımız java ile pluginler skript çalıştıran bir serverde çalışırmı ? anlamadıysanız özeldende ulaşabilirsiniz skript...
  18. blade20090999

Bu sene Lys gircekler doluşun

Hangi bölümden gircekseniz hedefleriniz neler :) :cay: 13 Gün kaldı :pof: Ben Mf den gircem Hedef İlköğretim öğretmenliği veya Mimarlık veya iç mimarlık bakalım hangisi tutarsa :ci: İstediğim üni (Eskişehir İç Mimarlık - Kırklareli Mimarlık - Alanya Alaaddin keykubat üniverstesi İlköğretim...
  19. blade20090999

Gruplar Gelmeli :)

Modlar gruplar gelmeli yav :/ yokmu öyle bir planınız. @Tekno51 , @NeutronRasee , @Exo Hayır yok grup işleri foruma parasal olarak yük bindiriyorsa vipler grup açabilsin fln :) hem vip alımınıda arttırır (Sadece fikir :()
  20. blade20090999

İp:46.101.220.62 ||SkyBlock||SkyBlockArea Server Eğlenceye Kapılın!

-------------------------------------------------SkyBlockArea----------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------Server...
  21. blade20090999

Server kurmaktan anlayan skypesi olan varmı

yardım eden olursa sevinirim skypeyi isterseniz özelden atarım
  22. blade20090999

Linux server Spigot yada Bukkit nasıl Kurarım

1.8.x sunucu açmak istiyorum yardım edermisniz bukkit olarak fakat açtığım zaman pluginlerin çoğı hata veriyor sürüm uygun olmasına rağmen
  23. blade20090999

Survival takılcak girsin bakıcam sv kaç kişi kaldırcak

svyi skyblock'a çeviricem fakat o arada plugin ara kur vesayre uzun sürcek serverde açık tabi 0 plugin düz survival gircek girsin beyler o arada 1gb ram verdiğim server kaç kişi lagsız kaldırcak öğrenmiş olurum. İp:46.101.220.62 1.8.x sunucu bu arada maksat serverde muhabbet dönsün
  24. blade20090999

Sizce Bulut Sunucumu Alayim Yoksa Mc Svmi ?

TR-GV-SSD 1 Intel® Xeon® Processor E5-2650 v3 1 Cekirdek Kullanım Garantisi 1 Adet İP 1 GB Ram DDR4 50 GB SSD Sınırsız Trafik Up-down İçin Kullanılmaz 100 Mb Port Full Duplex Port Türkiye Lokasyon / Salay Veri Merkezi Seçilebilir İşletim Sistemi Yoksa gidip 1 gb ramli herhangi bir mc servermi...
  25. blade20090999

Minecraft Crash verdi anlayan varsa söylesin

Arkadaşımda böyle bir hata verdi ve girmiyor sebebini bilen varsa yazsın.