Arama sonuçlarınız

1. M

Yeni Ip'si Ile Hayalcraft 176.53.126.155

Artik kendi mapi'miz vardır ve alinti deildir bos bos yorumlara gerek yoktur. Cumartesi 14:00 EVENT olacak. Facebook sayfamizi begenmeyi unutmayiniz Tikla whitelist eklemek icin hayalcraft.tk ip: hayalserver.sytes.net 2.İP: 176.53.126.115 Admin: Montana255 i7 2.66 GHz Islemci 2 GB DDR3...
  2. M

>>>> Hayal Server <<<<z [pvp Factions] 94.23.114.91

Artik kendi mapi'miz vardır ve alinti deildir bos bos yorumlara gerek yoktur. Cumartesi 14:00 EVENT olacak. Facebook sayfamizi begenmeyi unutmayiniz Tikla whitelist eklemek icin hayalcraft.tk ip: hayalserver.sytes.net 2.İP: YAKINDA Admin: Montana255 i7 2.66 GHz Islemci 2 GB DDR3 RAM...
  3. M

[istek]hungergames Plugin Istiyorum Hazir Olcak Serverimde Op'luk Vericem

[İSTEK]Hungergames plugin istiyorum hazir olcak serverimde op'luk vericem Serverimin ipside su 94.23.114.91
  4. M

[istek]plugin Paketi Hediyeli

Başlikta dedigim gibi güzel plugin paketi bulana vip vereceğim serverimde ip side burda 94.23.114.91:25565
  5. M

Bukkit Vds'de Hata Veriyoooorrrr!!!

resmi arkadaşlar biktim 3 gündür acamiyom ! uzak masaüstü erişimi ile baglaniyom kurulmuyor java yüklü patch de attim kendi pc'emde kuruluyo vds de kurulmuyo resmi
  6. M

Bukkitten Anlayan

Bukkitten anlayan iyi anlayan [email protected] facebook [email protected] msn & skype eklesin iyi anlayan adminlik alır server vds dir.
  7. M

Hazir Bukkit Dosayasi Hazirlayana

Serverimde adminlik vericem vds dir server bugün aldim dediğim gibi bukkit dosyalarini hazirlayana adminlik vericem yorumlarinizi bekliyorum ..
  8. M

[yardım]minecraft Technic Crsah

Arkadaşlar iste crash hatasi 51 mods loaded Optifine OptiFine_1.2.5_HD_C6 Minecraft Forge 3.3.8.164 FML v2.2.106.176 Forge Mod Loader version 2.2.106.176 for Minecraft 1.2.5 mod_MinecraftForge : Initialized (modpack.jar) mod_Somnia : Initialized (modpack.jar) mod_Mystcraft ...
  9. M

[TR]TEKKİT SON V 1.0.5 26 MOD !!!

Modlar: The Gun Mod Installer for Minecraft 1.3.2 BASKA VERSİON AMA DÜZELTİLDİ. BuildCraft Mod Installer for Minecraft 1.3.2 DÜZELTİLDİ. ComputerCraft Mod Installer for Minecraft 1.3.2 DÜZELTİLDİ. Explosives Plus Mod Installer for Minecraft 1.3.2 Chest Viewer Mod Installer for Minecraft...
  10. M

Çakma Tekkit isteyen iceri girip oy versin

Modlar: The Gun Mod Installer for Minecraft 1.3.2 crash verdi düzeltilcek. BuildCraft Mod Installer for Minecraft 1.3.2 crash verdi düzeltikcek ComputerCraft Mod Installer for Minecraft 1.3.2 crash verdi düzeltikcek. Explosives Plus Mod Installer for Minecraft 1.3.2 Chest Viewer Mod...
  11. M

[YARDIM]Tekkit Technic Farketmez Too Many İtems Sorunu

Beyler too many items den item alıcam tıklıyom error veriyor disable oluyor bida enable yapiyom sadece yapılışlarına bakabiliyorum ve id lerine felan eskiden olmazdı yeni yeni olmaya başladı çözümü nedir ?
  12. M

[YARDIM]minecraft eski ses efektleri

Arkadaslar egenin serisindede ilk serilerde kapı sesleri felan bana daha hoş geliyor 1.6.6 indirdim kapı sesi yeniydi gerisi hep eskiydi ondanda ümidimi kestim siz bi cözüm bulabilirmisiniz.