Arama sonuçlarınız

1. Fursum012

1.7.10 düz sürvival +10 arkadaş aranıyorrrrrrrrrr!!!!

skypem yok ama yazışırız hadi gel hamachi : megacity111 şifre : 123
  2. Fursum012

Feed The Beast Unleashed

Herkese selamlar. Ben Furkan, eski üyelerden. Tekrar bir FTB serisine başladım fakat eski paketlerden. Bunun nedeni bilgisayarımın 32 bit olması. Bundan sonraki paketler 64 bit istiyor. Ben de boş boş durmak istemedim bu seriye başladım. Umarım beğenirsiniz. Teknik modlar üzerinde duracağımdan...
  3. Fursum012

Feed The Beast Mod Paketi Tüyoları/Dersleri ! (Videolu Anlatım)

Merhaba arşadaklar. Son zamanlarda popüler olan ve betadan daha yeni çıkmış olan "Feed the Beast Unleashed" paketi ile ona başlama dersleri vermeye karar verdim. Buradan yazılan yorumlara bakmam zor fakat video üzerinden yorum atarsanız kesinlikle görürüm. Anlatmamı istediğiniz bir şey varsa...
  4. Fursum012

300 Redstone | Otomatik Tarlanıza Giden Otomatik Minecart Şeysi.

Uzun bir başlığa kısa iki video. Konuşurken yaptığım saçmalıklardan dolayı özür dilerim. Versiyon 1 : (Sorunlu) Versiyon 2 : (Bunu kullanın) Daha fazlası için beğen.
  5. Fursum012

Dota 2 ?

Normalde çekiliş yapmayı düşünüyordum ama süresi bitmek üzere olduğundan dağıtmaya karar verdim. 15 civarında gift var. İsteyen eklesin. Steam : fursum012 Skype : fursum012
  6. Fursum012

Yeni Kanalım : TwoTurkishGamersTR

Evet. Yeni bir kanalım var. GamerTeamTR'yi bileniniz bilir. İşte ondan ayrıldım ve kendime yeni bir kanal açtım. Bu konuyu açmamın sebebi ise daha çok takipçiye ihtiyacım olması. KANAL Bazı videolarımın izlenmesi 200'ü geçti fakat yeni yüklediklerim veya bazı eski videolarım yeteri kadar...
  7. Fursum012

Hardcore veya Tekkit Oynamak İsteyen ?

Başlıkta yazdığı gibi Hardcore veya Tekkit oynamak isteyen arkadaşlarımız varsa yorumlardan bana bildirsinler. Biz video çekeceğiz. Siz de oynayacaksınız.
  8. Fursum012

Minecraft'ta İftar Vakti

Can Sıkıntısı Bunu Yaptık :D Bu da kamera arkası : (Ses yok üzgünüm.)
  9. Fursum012

Canlı Yayın !

Minecraft'ta canlı yayın yapıyordum bilen bilir. Uzun zamandır yapmamıştım aklıma geldi yapayım dedim. Canlı yayın modlu Minecraft üzerinde. http://www.justin.tv/fursum012 -------------KAPALI-------------
  10. Fursum012

Kurulmuş Tekkit Server Dosyası Arıyorum.

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi. Ben launch.bat' a tıkladığımda dosyaları çıkartmıyor. Dedikleri gibi ramini 1 yaptım ama yine olmadı. İlgilenirseniz sevinirim. Veya tam anlatımını yaparsanız ;)
  11. Fursum012

[1.2.5] [SURV] Sky Survival

Evet... Yeni bir map daha. Skyblock tarzı bir harita. Hikayesi yok. Tek yapmanız gereken hayatta kalmak. İşte Resimler : Kurallar : Daha Sonradan da Eklenecek Olan Görevler : İndirme : [spoiler] -Versiyon 1.0 (Son)
  12. Fursum012

Minecraft | Beş Kolay Tuzak

Description'un içinde gerekli açıklama ve bilgiler var. Buradan ana videoya ulaşabilirsiniz.
  13. Fursum012

[SMP] The Space Trip

En baştan söyleyeceğim. Adı için üzgünüm çünkü ilk önce minecraftforum.net'te paylaştım. Size direk konuyu vereyim orada ScreenShotlar var. Map 2 kişiliktir. Biraz kısa ama yakın zamanda çok güzel olacağını düşünüyorum. Buradan girebilirsiniz...
  14. Fursum012

1.2.5 Thirst Mod - Su İhtiyacı !

Uzun zamandır kullandığım bir moddur. Çok fazla açıklamaya giremeyeceğim. Sadece şunu söylemem yeter : - Oyuna susuzluk getiriyor. Daha gerkekçi bir oyun sağlamasıyla beraber bence daha zevkli hale getiriyor. En çok kullanacağınız yöntem çömelerek su içmek olacak. Bunun yanında tuvalet ihtiyacı...
  15. Fursum012

İlk Minecraft Photoshop'um

Bakınız: Nasıl Olmuş ?
  16. Fursum012

Hangi Sürüm

Arkadaşlar merak ettim de sizce Minecraftta hangi sürüm daha iyidir? Benim tercihim 1.3 ten yana.
  17. Fursum012

Redstone Dersleri

Selam arkadaşlar size yeni başladığm bir seriyi sunuyorum. Redstone bilmeyenler için hazırladığım ilk video : Bu da bilmeyenler için sayılır : Devamı geldikçe ekleyeceğim. Subscribe olursanız sevinirim.
  18. Fursum012

Doggy Talents Bug

Rastlantı sonucunda bulduğum bir mod bugu. İzleyelim efendim. Modu indir