Arama sonuçlarınız

1. T

Sunucumu Hamachisize çevirmek istiyorum

Bir kaç haftadır kurduğum hamachili bukkit serverda oynuyoruz. Ancak sayımız arttı ve artık hamachi'nin 5 kişilik yeri yetmiyor. Hamachi ağını genişletmek yerine hazır para ödeyecekken gerçek bir sunucu alayım diyorum. Bunu için hem hesaplı hemde hızlı server nerden bulabilirim ve neler yapmam...
  2. T

Bukkit'te block kıramama sorunu

Arkadaşlarım ile hamachi server üzerinden oynuyoruz. Son açtığımız hariteda (Diğerleri kendi kendine silindi o ayrı bir konu) jungle biome'da doğduk ve haritanın belli bölümlerinde hiçbir şekilde block kıramıyoruz. Hiçbir plugin yüklü değil, hepimiz op'yiz. Ne kırarsak kıralım anında yerine...
  3. T

Cracked Minecraft'ta skin değiştirmek (Multiplayer uyumlu)

Arkadaşlar geçen gün arkadaşlar ile oynamak için hamachi server açmıştım. Oyuna girdiğimde arkadaşlarımdan birisinin skin'i olduğunu gördüm, sorduğumda o da bilmediğini söyledi. Perşembe gününden beri araştırıyorum ve nasıl olduğunu en sonunda öğrendim; Cracked Minecraft'a girerken kullanıcı...
  4. T

Kardanadam Yapmak

Bazı konulardan gördüm ki kardanadamlar'dan haberdar değilmişsiniz -bazılarınız- Bende nasıl yapıldıklarını çektim koyuyorum :D Yanlış hatırlamıyorsam 1.9pre3'ten beri varlar...Edit: 1.9'un başından beri varlarmış..(sparta01'e teşekkürler) Tamamen kendi emeğim :D
  5. T

Müzik Diski

Bildiğiniz gibi Müzik Diskleri minecraftta oldukça nadir nesnelerden birisi. Sadece iki şekilde elde edebilirsiniz; 1- Dungeon/Stronghold daki Chestler Ben şu ana kadar hiç rastlamadım ama böyle olduğunu biliyorum 2- Creeper + Skelton Bir skelton'un creeper'i öldürmesi sonucunda creeper'dan...