Arama sonuçlarınız

1. aklıllıminecraft

Ben geldim ._.

Kim kaldı eskilerden ._.
  2. aklıllıminecraft

aklıllıminecraft - Minecraft GIFT CODE Ödüllü Mimari Yarışması!

Yarışmaya neden katılıyorsunuz?: Kazanabilmeyi denemek için. Mimarlık hayatınız hakkında kısa bir bilgi verir misiniz?: Bugün başladım :D Sunucudaki Kullanıcı Adı: Mirram Yaklaşık olarak mimarlık sürenizin başlangıcını belirtir misiniz?: 27 Ocak 2016 Yaptığınız yapıyı kelimeler ile tanıtır...
  3. aklıllıminecraft

Saçmalama.

@Susanoo @UpFall @zombiespaceman1 asD:ASd:ASd:AS:Da:S İşsizlik. ERROR. Anketi doldurursanız sevinirim. ^_^
  4. aklıllıminecraft

Microsoft, Minecraft’ı İstiyor!

Microsoft son zamanların en başarılı oyunu Minecraft’ı almak için inanılmaz bir fiyat ödemek üzere! Microsoft’un yeni CEO’su Satya Nadella’nın başa geçmesinden sonra, yönetim kurulundaki hayli önemli bir grup hissedar şirketin oyun ve konsol kısmının kapatılması için baskıda bulunmuştu. Nadella...
  5. aklıllıminecraft

castle minerZ oynuycak

Merhaba arkadaşlar başlıkta olduğu gibi castle minerZsi orjinal olan arkadaşlarla ._. oynuyalım @ParvulaPX işsiz arkadaşımız işi olsun diye konuya çağıralım ._.
  6. aklıllıminecraft

karşılaştırma

.-.._. başlıkta olduğu gibi aşşağıdaki 2laptoptan hangisi dağa iyi 1.http://www.hepsiburada.com/liste/acer-v3-772g-747a321tmamm-intel-core-i7-4702mq-22ghz-32ghz-32gb-1tb-173-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600817&categoryId=98...
  7. aklıllıminecraft

konu kilit

KONU KİLİT ._. ._. @ParvulaPX
  8. aklıllıminecraft

Konu Onayı

Merhaba arkadaşlar bir sorunum var ftb/tekkit server bölmüne konu açtım onaylanmadı ._. oysaki tüm kurallara uygun ama yinede onaylanmamış bundan 30dk sonrada konu kayboluyo gidiyo ._. ve bence konu onayı kaldırılmalı ._.
  9. aklıllıminecraft

._.

oyunun amacı herkes ._. yazacak
  10. aklıllıminecraft

KONU KAPATILABİLİR

KONU KAPATILABİLİR
  11. aklıllıminecraft

KONU KAPATILABİLİR

KONU KAPANA BİLİR
  12. aklıllıminecraft

pocket edition istek

Son versiyonunu atarmısınız beyler? teldeyimde .p hatalı yazabilirim
  13. aklıllıminecraft

tablete nasıl hard reset atabilirim.

adas merhabal millet =) ben açılmayan tabletime hard reset atmak istiyorum nasıl atılır. -markası- polypad 7508 yardımlarını bekliyorum
  14. aklıllıminecraft

terraria server

.s terraria server satın aldım arkadaşlar versiyonu 1.2.1.2 survival amaçlı lütfen yeni karakter açıpta giriniz .s 8kişiliktir server ve ip ise ip:195.82.159.214 port:7777 :alay:
  15. aklıllıminecraft

bana oyun tavsiyesinde bulunun

başlıkta olduğu gibi oyun tavsiyesinde bulunun grafikleri güzel olsun fps yada 3rd person olsun
  16. aklıllıminecraft

RAM sorunu

merhaba arkadaşlar benim Ram 4gb ama resimdeki gibi 4gb kullanmıyor 4gb kullanması için çözümünü söylermisiniz? bide konuya gereksiz mesaj atmayın konuyla ilgili atın lütfen
  17. aklıllıminecraft

minecraft portal gun map

ALINTIDIR evet arkadaşlar portal gun modunun bir mapini göstereceğim size oynamak için portal modu kurmanız gerekli! Video resim link:http://www.mediafire.com/download/6kw81kr6za4w8dg/Escape+from+Aperture.zip ALINTIDIR
  18. aklıllıminecraft

FTB Crash sorununa Çözüm Multiplayer (server)

Evet arkadaşlar herkezin bildiği gibi FTB serverlara girmek için PC işletim sisteminizin ingilizce olması gerekir ancak bazıları yapar bazıları yapamaz tercih meselesi bende bunu Türkçe iken girmeyi buldum 1.FTB açtık ve optionsa giriyoruz. 2.Oradan advanced optionsa giriyoruz 3.Oraya şu kodu...
  19. aklıllıminecraft

Adventure Mod Pack 1.5.2

ilk önce şunu demeliyim ALINTIDIR :=) -MODLAR- Timber ReiMinimap Ruins Parachute Ores and Coins Optifine Nether Ores Mutant Creatures Mo Foods Iron Chest Flans Extented Workbench Dynamic Lights Dungeon Pack Damage Indicators Cyan Wariror Swords Craftable Spawners Computer Craft Camp Fire...
  20. aklıllıminecraft

beyler büyük indirime bakın

https://www.humblebundle.com 10tane oyun 10tl orjinal hemde :O
  21. aklıllıminecraft

3.animasyonum

nedense hep 3-4 saniye oluyo orada yaparken çoktu nedense böyle oluyor http://www.youtube.com/user/RockGamingtr kanalıma abone ve likte atmayı unutmayın .D
  22. aklıllıminecraft

2.acemi animasyonum

nasıl sizce ?_?
  23. aklıllıminecraft

acemi animasyonum

vlcde çektim kaydetmiştimde 1.7gbydi oradaki karakterler fotomdaki karakterler -_-
  24. aklıllıminecraft

takas

bana garrys mod13 steamdan verirseniz minecraft premium vericem
  25. aklıllıminecraft

1.4.7mod Pack

modlar rei_minimap Treecapitator JammyFurnitureMod AtmosMobs backpack bulidcraft ComputerCraft CustomMobSpawner CustomNPCs MoCreatures Equivalent-Exchange3 Flans Mod flans modun içindeki packler: DayZ Gun Pack Manus Civil Package Manus Modern Warfare Package Mario Suits Package Modern Assault...