Arama sonuçlarınız

1. symbian

SymbianLive sizlerle

Uzun zamandır siteye girmediğim doğru yazdan beri minecraft'ta oynamıyorum.Beni tanıyan tanıyor zaten yazın full bu sitede takılanlar beni adventure maplarimden bilir.Kendime profesyonel de desem Minecraft'ı bırakan kişi profesyonel olamaz.Minecraft pc'mde hala yüklü muhtemelen save'leride...
  2. symbian

Tex Pack editorda terrain sorunu

Destek bölümünde açtım ama tex packle ilgili olduğu için burdada açıyorum acil yanıta ihtiyacım olmasa açmazdım sorunum: Tex pack editor kullanıyordum bir ara silmiştim fakat dün yeniden yükledim..Terrain görünmüyor yeni tex pack oluştura bastığımda bile sadece Athery's Ascanded 'ı seçtiğimde...
  3. symbian

Tex. Pack Editor sorunu

Tex pack editor kullanıyordum bir ara silmiştim fakat dün yeniden yükledim..Terrain görünmüyor yeni tex pack oluştura bastığımda bile sadece Athery's Ascanded 'ı seçtiğimde terrain açılıyor yardım edebilirmisiniz acil kendi texture packimi yapmam lazım..
  4. symbian

SPC te world edit çalışmıyor

Spc'de world edit'i kullanıyordum arada sırada çalışmıyordu ama tekrar yükleyerek bu sorunu gideriyordum fakat şimdi hiçbir şekilde çalışmıyor ve daha demin lever,button,redstone torch gibi hiçbirşey çalışmadı kapat-aç yapıp düzelttim ama world edit hiçbir şekilde çalışmıyor Yardım edin..
  5. symbian

Market nasıl yapılıyor?

birçok adv. map'te kullanılan market sistemi var köylülerle oluyor o nasıl oluyor acil yardım
  6. symbian

Command Block Sorunu

Comman block'a girip /time set 0 yada bunu gibi command'lar yazıyorum ama "must be an opped player in creative mode" türkçesine aldığımda "yaratıcılık moduna geçmek için yönetici olmalısın" diyor acil yardım başka haritalarda oluyor bunda olmuuyor adv. map yapıyorum yardımm
  7. symbian

Skininizden map olsun istermisiniz?

Geçen yıl farklı bir sitede maplarımı yapıyordum ve site kapandı.Maplarımında yedeği olmadığı için tüm maplarım gitti.. Temple of Skins I - The Evil Temple Bu harita şimdiye kadar yaptığım en güzel haritaydı ve silindi..Harita sitedeki bir kaç kişinin skinini aldıktan sonra heykellerini...
  8. symbian

Zombilerin İstilası - Zombies Invesion Adv+ Puzzle Map Hikayeye bakmalısın Video Eklendi

Sitede yeniyim fakat maplarimi seveceksiniz..Daha önce farklı bir sitede map yapıyordum fakat site kapandı ve bende artık maplarimi bu sitede yayınlayacağım... Her mapimde olduğu gibi bu maptede hikayeye ağırlık verdim..Sıkılcağınızı sanmıyorum.. Mapin 2 kişi oynanması tavsiye...