Arama sonuçlarınız

1. berkaybataklik

Minecraft 1.7.10 Mod paketi

Evet arkadaşlar bu mod paketi için baya uğraştım yaklaşık 2 günümü aldı (crashler ve sorunlardan dolayı) çoğu 1.7.10 paketlerinde advanced machine olmadığını gördüm (bendede çalışmadı) ama nasıl olduysa ben bunu çalıştırmayı başardım ve sizlerlede bu oynadığım paketi paylaşmak istiyorum umarım...
  2. berkaybataklik

Modlu Minecraft 1.6.4

Arkadaşlar bir mod paketi oluşturmak istiyorum 1.6.4 için birlikte oynayabileceğim 2-3 arkadaş daha arıyorum güvenilir saygılı +15 özellikle +15 mikrofonu olan isteyenler yorum atsın yaş: 17 ismim Berkay birde trol olmasın yeter Yaş: Skype: İsim:
  3. berkaybataklik

Minecraft 1.7.2 %100 survival

Merhaba sayın dostlarım uzun süredir aklımda olan ancak birtürlü uygulamaya geçiremediğim bir konuyu sizlerle paylaşmak isterim Minecraftın 1.7.2 den sonra gelen eklemeler nedeniyle eski minecraft zevkini yitirdiğini düşünmekteyim o yüzden ; 1- Herkesin uyum içinde olduğu 2-Hileden arındırılmış...
  4. berkaybataklik

1.6.4 Mod paketli Survival arkadaş +15

Merhaba arkadaşlar 1.6.4 sürümüne mod paketi hazırlamaktayım skype kullanarak oynamak istediğim arkadaş arıyorum hamachi üzerinden oynayacağız isteyen yorum olarak skype adresini atsın beklerim (not: daha yüksek sürümlere kurmayı bende bilirdim ancak 1.6.4 sürümü daha zevkli geliyor)
  5. berkaybataklik

Minecraft 1.5.2 Mod paketim var hamachili oynayacak varmı ?

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 1.5.2 mod paketim var 14-15 yaşlarında benimle oynayacak kişi varmı ? mikrofon olsun skype olsun dürüst olsun gerisi önemsiz
  6. berkaybataklik

Minecraftta benimle snapshot survival atacak aranıyor

Meraba arkadaşlar küfürsüz bi şekilde benimle skypeli survival atacak olanlar lütfen skypemi eklesin : berkaybataklik
  7. berkaybataklik

Bananaregion

Merhaba arkadaşlar serverim için bananaregion plugini aradım buldum 1 tane linki kırıktı elinizde olan varsa verebilirmisiniz teşekkürler :)
  8. berkaybataklik

Jobs plugini

Merhaba arkadaşlar başlıktada olduğu gibi benim serverime jobs plugini gerekiyor fakat türkçe bulamadım ve yarısından çoğu çalışmıyor :( yardımcı olabilirseniz sevinirim.