Arama sonuçlarınız

1. SametGündüz

VDS Sunucu Kiralıyoruz!

Herkese merhaba Aylık ve Yıllık ödemeli olarak Vds Minecraft Sunucusu Kiralıyoruz. Sizde bizim sayemizde Minecraft Sunucusu açabilirsiniz. Sunucu Kiralamak isteyen varsa sadece Discord Sunucumuza gelerek alabilirsiniz. Discord sunucumuzda tüm vds bilgileri vardır, herkesi bekleriz. 2GB İLE 16GB...
  2. SametGündüz

SkyBlock Serverimiz Açıldı 20 Nisan Büyük Çekiliş Bence Sende Gel!!!

Efsane Bir SkyBlock Serveri Açtık Ve Gerçekten Güzel Bir Serverdir Yani Eğleneceğinizi Düşünüyorum Serverimize En Fazla 5000 Kişi Kadar Girebilir Serverimiz Şimdilik SkyBlock Tur Yakında Zamanla Yeni Oyunlar Açılacak Yavaş Yavaş Hub Server Yapacağız Ama Şimdilik SkyBlock Olarak Açmış...
  3. SametGündüz

Efsane SkyBlock Sunucumuz Açıldı 20 Nisan Büyük Çekiliş Sende Gel Bedava Al!!!

Efsane Bir SkyBlock Serveri Açtık Ve Gerçekten Güzel Bir Serverdir Yani Eğleneceğinizi Düşünüyorum Serverimize En Fazla 5000 Kişi Kadar Girebilir Serverimiz Şimdilik SkyBlock Tur Yakında Zamanla Yeni Oyunlar Açılacak Yavaş Yavaş Hub Server Yapacağız Ama Şimdilik SkyBlock Olarak Açmış...
  4. SametGündüz

Efsane SkyBlock Sunucumuz Açıldı Sınırsız Eğlence Sende Gel Oyna!!!

5. SametGündüz

EmekSkyBlock Efsane Sunucumuz Açıldı 6 NİSAN BÜYÜK ÇEKİLİŞ

SametGndz#8499 Arkadaşa Ekle Sonra Mesaj At Arkadaşa Eklemeden Mesaj Atamazsın Ben Kapattım xD
  6. SametGündüz

Serverimiz Eğlencelidir Fakat Daha Yeni Açıldığı İçin Fazla Kişi Olmayabilir Ama Zamanla Daha Fazla Kişi Olacağız Hep Beraber Oynayacağız bir şey Sormak Yada HerHangi bir şey Demek İsterseniz Minecraft Serverimizden Yada Discord Adresimizden Bize Yazabilirsiniz Serverimize Herkesi Bekliyoruz...
  7. SametGündüz

Efsane Bir Şekilde SkyBlock Serveri Açtık Güzel Bir Oyundur EmekSkyBlock Serveridir 1.8 ve 1.15 Arası Girebiliyor 6 Nisan Salı Günü Büyük Çekilişler Olacaktır VIP,SPAWNER,KASAANAHTARI Ve Daha Fazla Olacaktır Herzaman Değil Ama Arada Bir Çekilişler Oluyor Zaten Serverimize Girdiğinizde Yetkililer...
  8. SametGündüz

EFSANE SkyBlock Serveri Eğlenceli Bir Oyun 1.8X-1.15

EFSANE BİR MİNECRAFT SERVERİ AÇTIK ÇO GÜZEL BİR OYUN OLDU İNDİRİMLİ SPLER VIP LER BİRSÜRÜ ŞEYLER ARADA BİR VIP ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ EFSANE BİR OYUN GELMENİZİ ÇOK İSTERİM BİZ SERVERİ 1.8 İÇİN AÇTIK AMA 1.15E KADAR GİRİLİYOR YANİ 1.8-1.15 ARASI GİREBİLİYOR SERVERE DEV EVENTLER VIP ÇEKİLİŞLERİ OLUYOR...