Arama sonuçlarınız

1. BuğraMinik

-{ mc.phoenixxgaming.com }- | 1.8.8- 1.18.2 | Skyblock | Pass Sistemi, Metin Taşı, Çiftçi, Tarım Diyarı, Yetkili Alımları - Gelişmiş Sistemler.

Sunucu IP Adresi: mc.phoenixxgaming.com Sunucu Web Site Adresi: minecraft.phoenixxgaming.com Phoenix Community Web Site Adresi: phoenixxgaming.com Oyun Modu: Skyblock Zorluk : Orta _ Açılış 14 Ağustos 2022 15:00 — Taban Sürüm: 1.8.8 — Taban Sürüm: 1.8.8 — Desteklenen Sürümler: 1.8.8, 1.9x...
  2. BuğraMinik

Yardım bir hata alıyorum ve çözümünü bulamadım yardımcı olurmusunuz

Minecraft sunucumda her zaman olmasada belirsiz aralıklar ile bir hata alıyorum ve bu hatadan sonra sunucu cmd donuyor ve sunucu kapanıyor hatanın sebebini bilmiyorum çözümünüde bulamadım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler Hata Kodu [23:58:40 ERROR]: Encountered an unexpected...
  3. BuğraMinik

MC.PHOENİXXGAMİNG.COM | hayvantmarket | Günün 2 Saati Event | Görev Sistemi | Sende Aramıza Katıl | FACTİON | 1.8 - 1.16 |

Kopyalanabilir Sunucu Bilgileri Sunucu İp Adresi : mc.phoenixxgaming.com Sunucu Sürüm : 1.8.x / 1.16 Sunucu Web Sitesi : phoenixxgaming.com Discord : Tıkla Sunucu Ram Miktarı : 8 GB ( Yakında 16 Gb Olacaktır) Sunucu İşlemci : İntel Xeon X5675 3.07 GHz (6 işlemci) (Yakında 12 işlemciye...
  4. BuğraMinik

İstek Edit Skritpi

Merhaba Öncelikle Konuyu Görüp Cevap Verdiğiniz İçin Teşekkürler Bu Konuyu Yanlış Bir Bölüme Açtıysam Lütfen Uyarın Teşekkürler Konuyu Açma Sebebim. Neredeyse Her Faction Sunucusunda Olmazssa Olmazlarından Birisi warp Edit dir ve Bende Açmak İstediğim Faction Sunucuma Bir warp edit Eklemek...