Arama sonuçlarınız

1. HzWormaX

Berk"Rip"Tepe CFG (2020)

Bağlantıyı herkese açık'a almayı unutmuşum :D Yenilenmiştir.
  2. HzWormaX

Berk"Rip"Tepe CFG (2020)

TIKLA İNDİR (GOOGLE DRIVE) KURULUM İndirdiğiniz CFG'yi, Steam'in kurulu olduğu yer\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg\ klasörüne atıyorsunuz.
  3. HzWormaX

CS:GO Crosshair Kodları! (Açıklamalı)

Hepinize merhabalar Forum Gamer üyeleri, Bu konumda CS:GO'daki crosshair(nişangah) kodlarını açıklamalı olarak vereceğim. cl_crosshaircolor = Crosshair rengini belirler. cl_crosshairsize = Crosshair boyutunu belirler. cl_crosshairthickness = Crosshairin kalınlığını belirler. cl_crosshairgap =...
  4. HzWormaX

Yardım CSGO Alias kodlarıyla tek tuş ile viewmodel değişimi mümkün mü?

Tek tuşla geçiş hakkında bir fikrim yok fakat ViewModel ayarlarını aşağıda vereceğim konudaki haritadan yapabilirsin. https://forum.gamer.com.tr/konu/cs-go-viewmodel-ayari-yapma-haritasi.456976/
  5. HzWormaX

CS:GO ViewModel Ayarı Yapma Haritası!

Ne demek, iyi forumlar :)
  6. HzWormaX

CS:GO ViewModel Ayarı Yapma Haritası!

Hepinize uzun bir aradan sonra merhabalar Forum Gamer üyeleri, Bu konumda sizlere vereceğim linkten atölye haritasına abone olup ViewModel ayarlarınızı yapabilirsiniz. BURAYA tıkla ve haritaya git.
  7. HzWormaX

Yardım SteamCMD ile sunucu kurma hakkında yardım!

Kusura bakma bir süredir forumda yoktum ve maalesef hiçbir bilgi bulamadım bu konu hakkında
  8. HzWormaX

CS:GO'da "Spray"inizi geliştirmenize yarayacak mükemmel bir harita!

Aşağıda vereceğim linkten atölye haritasına ulaşabilir ve abone olup oynayabilirsiniz. RECOIL MASTER MAP İYİ OYUNLAR DİLERİM.
  9. HzWormaX

Yardım SteamCMD ile sunucu kurma hakkında yardım!

Arkadaşlar SteamCMD ile bir CS:GO sunucusu kurmak istiyorum fakat listede de gözüksün istiyorum yani herkes girebilsin. Statik ip için para vermek yerine zaten sunucu kiralarım. Uzun lafın kısası sunucumu nasıl herkese açık hale getiririm? Yardım ederseniz sevinirim,iyi forumlar!
  10. HzWormaX

Yardım Crosshair Yardım

cl_crosshaircolor kodu ile rengi değiştirip daha iyi görebilirsin bence.