Arama sonuçlarınız

1. merdokann

Mc Sunucusu Açıcam Ama Kadro Eksik

Ekler misiniz MertOkan#8203
  2. merdokann

Ücretli - Ekip Toplanıyor - Büyük Proje

Merhaba arkadaşlar ben Mert. Sene 2014'den beri birçok Minecraft sunucusunda görev aldım ve kendim kurdum. O yaşlarda edindiğim tecrübeler şu anda beni bu işe sürükledi. Şu anda baktığım birçok minecraft sunucusu birbirinin aynısı ve bu hiç ama hiç hoşuma gitmiyor. Geçmişlerde evet bende...
  3. merdokann

Caspernetwork.mcoyna.com [YENİ AÇILDIK] Seni aramızda görmekten gurur duyarız.

Yetkililer çöp hazır paket konu tasarımı free adam akıllı hile koruması yok oynancak gibi değil ne yazıkki
  4. merdokann

>>> Lina Network >>> play.LinaMC.com >>> BOSS| MESLEK MARKET| GELİŞMİŞ İKSİRLER| VE NİCESİ <<<

Öncelikle başka neler eklediniz bilemem faction paketiniz etnamc paketi zaten günümüz faction paketlerinde etnamc paketi görmekten sıkıldı herkes bence kendi paketinizi satın alabilir veya yapabilirdiniz konu tasarımı iyi değil geliştirilebilir birde bi ara bir sunucuda reklam yapıyordunuz...
  5. merdokann

aa

+ Güncel Perşembe 16.00 aktifiz!
  6. merdokann

➕ play.antikoyuncu.com ➕ - [1.8 - 1.16.5] - Faction Sunucu - Hile Koruması - Daha Fazlası için Konuya Gözat

warp yazınca çok sw de gördüm aynısını demişsin at kanıt görelim at kardeim warp menüsünü bizzat kendim hazırladım tek tek at kanıtlar konuşsun eller değil
  7. merdokann

➕ play.antikoyuncu.com ➕ - [1.8 - 1.16.5] - Faction Sunucu - Hile Koruması - Daha Fazlası için Konuya Gözat

bro paketin hepsi baştan yapıldı SafirEdit kılıç adını gördün diye hazır paket mi oluyor biyerden görüp beyenmiş olup onu kendi sunucuma almış olamazmıyım bu senil ilgilendirirmi sence sana zorla oyna diyen var mı daha sunucu açılmadı boş yapıyosun millet hiç birşeyini değiştirmeden paket açıyor...
  8. merdokann

senin profildinden mesajlarına bakmadım bu 1 2.cisi her gün tüm forumları dolaşan bir insanım bu arada işe gidiyorum işsiz değişim LOL ASDDASASD
  9. merdokann

bırak reis bu toxic i benim forumuma yazmış daha açılmamış olan sunucumu paket hazır çöp daha kayıt olunmuyor yazmış :D
  10. merdokann

aa

Sunucunun başında kocaman haftaya perşembe açılıyor yazıyor gözünüz görüyorsa onu okumuş olmanız lazım
  11. merdokann

aa

Hesap açamazsın zaten authme girişi kapalı
  12. merdokann

aa

Sunucumuz açılmadı? Whitelistte girmişsin sunucuya girdiğinde ise muhtemelen girmedin veya adminler sana sunucunun bakımda olduğunu söyledi ve sende kalmak istedin bizde bir şey demedik özellikle whitelistte giren 4 5 kişi oldu ve bunlara özellikle sunucu daha bitmedi çıkın istersiniz dedik haızr...
  13. merdokann

aa

+
  14. merdokann

(YENİ) AquaCraft > FACTIONS | 1.8.x - 1.16.2 | Sanal Coin | Anti P2W | GÖREV | TÜRKÇE KLAN EKLENTİSİ | JACKPOT | DÜZENLİ EVENT |

sunucu hile korumanız berbattı önceden oynardım boş yere jail atıyodunuz
  15. merdokann

Sistemler klasik günümüzün faction sistemleri konu tasarımı geliştirilebilir
  16. merdokann

aa

Öncelikle konu tasarımı ilk başta skyblock tu sunucumuzu faction yapmaya karar verdik ada yükseltme kısmını değiştirmeyi unutmuşum yeni fark ettim dediğin için sağol vipedit mapı ile alakalı konu ile bi bilgim yok bir op skyblock sunucusundan rica ederek istedim arkadaşta sağolsun verdi maplar...
  17. merdokann

aa

değerli yorumun için teşekkür ederim öneriniz varsa discord üzerinden yazarsanız mutluluk duyarız
  18. merdokann

aa

+
  19. merdokann

Silinebilir .

geçmiş olsun cidden hiç batucloud u araştırmasam ordan almayı düşünüyordum vaktinde bilgilendirme için sağolun bu rezillikleri okuyup ayrıyeten güldürdüğünüz için teşekkür ederim
  20. merdokann

MC.AVIANA.NETWORK [1.8] -EN KÖTÜ ANARŞİ SUNUCUSU çok kötü bir sunucu????

Güzele benziyor fakat konu tasarımını beyenmedim
  21. merdokann

aa

aaaaaaaaaaaaa
  22. merdokann

Bakimda

Teşekkür ederiz
  23. merdokann

Bakimda

.
  24. merdokann

Bakimda