Arama sonuçlarınız

1. enesbeyyy

Yardım Sunucudan interneti kötü olan oyuncuları atıyor

Arkadaşlar tekrardan merhabalar. 2 gün içerisinde o kadar çok sorun çıktı ki forumlarımdan anlamışsınızdır :D şu an sunucudaki problemimiz interneti hafif dalgalanmalı bile olsa oyuncuları sunucudan atıyor. Ekranda çıkan hata şu : konsola düşen bilgiler bunlar : skyblock konsoluna düşen info ...
  2. enesbeyyy

Yardım Sunucumuzun RAM kullanımı anormal fazla

Öncelikle güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim. Fazla plugin kullanıyoruz evet, birazda kullanmak zorunda kalıyoruz diyelim :)
  3. enesbeyyy

ryzen 7 3700x baslat komutunu çokdan değiştirdik zaten hocam citziens yerine bizde armorstand kullanamyı düşündük ama estetik olarak çok kötü durucak
  4. enesbeyyy

Şimdiye kadar destek olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim. Ancak bunların hiçbiri problemimizi gidermedi. Problemimizi buraya yazayım belki birileri daha mağdur olur. Sunucu üzerinde kullanmadığımız dünyalar varmış bunların mobları ve hayvanları sanırsam sebep oluyormuş saçma bir şekilde...
  5. enesbeyyy

bize baslat komutu için birşeyler önerme imkanınız varmı acaba hocam ?
  6. enesbeyyy

çok teşekkür ederim geri dönüşün için. Bu dediklerinizede detaylıca bakacağım
  7. enesbeyyy

dönüşün için çok teşekkür ederim bakacağım ve çözmeye çalışıcam.
  8. enesbeyyy

crackli plugin kullanma yanlısı değiliz. TPS kaybı vs. yaşatıyor. şuanda da flamecord kullanıyoruz. diğer düşünceleriniz için teşekkür ederim.
  9. enesbeyyy

1- Modlu değil 2-Çok fazla ağır plugin olduğunu düşünmüyorum. 3-Harita detaylı değil.
  10. enesbeyyy

Bir önceki forumumda timings raporunu atmıştım. Ordaki problemleri tamamen olmasa da biraz indirdik. Ancak neyden olduğunu tam olarak bilmiyoruz. Sunucuda kimse yok iken sadece 1 kişi varken sunucuda kullanılan Ram 3.2GB gibi bir rakam anormal derecede fazla bir RAM kullanıyor. Bir bilgisi veya...
  11. enesbeyyy

Yardım Sunucumda TPS problemi var timings i inceleyebilirmisiniz rica etsem

warp spawn yani bazen birileri olabiliyorda olmuyoda tp ise illaki birinin yanına. teşekkür ederim deneyeceğiz.
  12. enesbeyyy

Yardım Sunucumda TPS problemi var timings i inceleyebilirmisiniz rica etsem

https://timings.aikar.co/?id=ca909d381b8b4855aca6266be7245cdf Arkadaşlar ne yaptıysak ne ettiysek bu problemleri çözemedik. Örneğin group manager plugininde manuadd , Essentials de warp ve tp komutları lag sokuyor gibi gösteriyor. Ama anlamıyorum bu basit komutlar nasıl bu problemleri yaratır...
  13. enesbeyyy

müq

müq
  14. enesbeyyy

Yardım Sunucu online lakin Minecraft MP offline

Oyun kapanmıyor ki sunucu da hata da almıyoruz kontrol ettik. sunucu açıkken mc mp de offline gözüküyor
  15. enesbeyyy

lgolar bu işde ne için lazım ?
  16. enesbeyyy

Sunucumuz yaklaşık 3 haftadır böyle açık durmasına rağmen 10dk açık 15dk kapalı gözüküyor ara ara kendisi açılıp kapanıyor gözüküyor ama aslında hep açık hiç kapanmadı. Sunucuda bot koruması kullanıyoruz, bungecord vs. var bunlardan dolayı olabilir mi acaba ? yardım eden arkadaşlara şimdiden...
  17. enesbeyyy

Zaman aşımı problemi

sunucu 4gb ramli 57 adet pl var boş ram genellikde 1.5gb- 500mb arası gidiyor
  18. enesbeyyy

Zaman aşımı problemi

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Discord üzerinden arkadaşlık isteği attım adım Enes birşeyler sormak istiyorum tabi rahatsız olmaz isen.
  19. enesbeyyy

Zaman aşımı problemi

Arkadaşlar bizim bir minecraft sunucumuz var 21 - 22 gündür açık. Kendi plugin paketimizi topladık hazır bir paket almadık 18 19 gündür hiçbir problem çıkmadı. Ama şu son 3 gündür makinede bir aksaklık var sunucuda cpu bir anda %100 kullanım oluyor ve oyuncular zaman aşımından atılıyor. Bu olay...
  20. enesbeyyy

minecraftmp'de sunucumuz açık olmasına rağmen offline gözükmekde

kardeşim çok teşekkür ederim sayende tekrar aktif ettik.
  21. enesbeyyy

minecraftmp'de sunucumuz açık olmasına rağmen offline gözükmekde

Sunucumuz açık hiçbir problem yok ancak minecraftmp serverlist sıralamasında baktığımızda offline gözükmekde bunu nasıl online yapıcaz anlamıyoruz.